Райони. Коломийщина: квінтет команд йде без втрат

Футбол

На черзі оглядаємо матчі вихідних у Чемпіонаті та Першості Коломийського району.

ЧЕМПІОНАТ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
3 тур
05.09.2021 (неділя)

ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – Довбушівець (Печеніжин) – 0:2
ДОЗ (Коломия)
– ФК Сопів – 5:1
Сокіл (Коршів)
– Вікторія (Велика Кам’янка) – 5:2
ФК Мишин
– ФК Корнич – 2:1
Підгір’я (Іванівці) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Сокіл (Коршів)330011:49
2ДОЗ (Коломия)330010:39
3ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин)32019:56
4Довбушівець (Печеніжин)22004:06
5Підгір’я (Іванівці)21016:23
6ФК Мишин21013:53
7ФК Корнич30034:80
8Вікторія (Велика Кам’янка)30033:90
9ФК Сопів30033:170

Наступні матчі:
4 тур
12.09.2021 (неділя)

Підгір’я (Іванівці) – ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин)
Довбушівець (Печеніжин) – ДОЗ (Коломия)
ФК Сопів – Сокіл (Коршів)
Вікторія (Велика Кам’янка) – ФК Мишин
ФК Корнич – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
3 тур
04.09.2021 (субота)
ФК Будилів – Єдність (Балинці) – 3:0
ФК Ганьківці – Колос (Красноставці) – 2:2
05.09.2021 (неділя)

Прут (Прутівка) – Прут (Видинів) – 1:2
Факел (Троїця)
– Колос (Белелуя) – 2:0
Чайка (Іллінці)
– Покуття (Підвисоке) – 6:1
Черемош (Залуччя) – ФК Стецева – 2:2

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Чайка (Іллінці)330013:39
2Факел (Троїця)33008:29
3ФК Будилів321011:47
4Прут (Видинів)321010:47
5Черемош (Залуччя)31117:84
6Прут (Прутівка)31024:53
7Колос (Белелуя)31025:93
8Єдність (Балинці)31023:93
9ФК Ганьківці30216:72
10ФК Стецева30212:32
11Колос (Красноставці)30124:111
12Покуття (Підвисоке)30033:110

Наступні матчі:
4 тур
11.09.2021 (субота)
Єдність (Балинці) – ФК Стецева
Прут (Видинів) – Факел (Троїця)
12.09.2021 (неділя)

Колос (Красноставці) – Черемош (Залуччя)
Покуття (Підвисоке) – ФК Ганьківці
Колос (Белелуя) – Чайка (Іллінці)
ФК Будилів – Прут (Прутівка)

Група В

Минулі матчі:
3 тур
05.09.2021 (неділя)

Каменяр (Серафинці) – ФК Котиківка – 0:4
ФК Поточище
– Перспектив (Рашків) – 3:1
Вихор (Тишківці) – Яспіль (Ясенів-Пільний) – 1:1
ФК Стрільче – Колос (Чернятин) – 0:4
Ватра (Корнів) – ФК Семаківці – 3:3
ФК Торговиця – ФК Семенівка – 2:4

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІВНПР/МО
1Колос (Чернятин)33008:29
2ФК Котиківка32107:17
3Ватра (Корнів)32106:47
4Яспіль (Ясенів Пільний)31203:25
5Перспектив (Рашків)311111:44
6Вихор (Тишківці)31116:44
7ФК Семаківці31118:94
8ФК Поточище31024:43
9ФК Семенівка31026:73
10ФК Стрільче31025:93
11Каменяр (Серафинці)30121:141
12ФК Торговиця30032:70

Наступні матчі:
9 тур
12.09.2021 (неділя)

ФК Стрільче – ФК Котиківка
Ватра (Корнів) – Вихор (Тишківці)
ФК Торговиця – ФК Поточище
ФК Семенівка – Каменяр (Серафинці)
ФК Семаківці – Перспектив (Рашків)
Колос (Чернятин) – Яспіль (Ясенів-Пільний)

ПЕРШІСТЬ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)

ФК Колос (Ценява) – Княгинин (Підгайчики) – 1:0
Підгір’я-2 (Іванівці) – ФК Черемхів – 1:6
ФК Угорники
– ФК Лісна Слобідка – 1:0
ФК Отинія – ФК Голосків – 0:0
Карпати (Спас) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Черемхів22009:26
2ФК Угорники22005:16
3Карпати (Спас)11005:23
4Лісна Слобідка21012:13
5Колос (Ценява)21012:33
6ФК Отинія10100:01
7ФК Голосків20111:41
8Княгинин (Підгайчики)20022:60
9Підгір’я-2 (Іванівці)20021:80

Наступні матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)

ФК Лісна Слобідка – ФК Отинія
ФК Черемхів – ФК Угорники
Княгинин (Підгайчики) – Підгір’я-2 (Іванівці)
Карпати (Спас) – ФК Колос (Ценява)
ФК Голосків – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)

ПФК Борщів – Аеліта (Олешків) – 4:0
Юність (Рудники) – ФК Вовки (Вовчківці) – 1:6
Темп-1973 (Заболотів)
– Стара Сеньйора (Заболотів) – 3:1
Рибниця (Новоселиця)
– ФК Потічок – 4:0

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Вовки (Вовчківці)220012:36
2Рибниця (Новоселиця)22006:16
3ФК Борщів21015:23
4Юність (Рудники)21018:73
5Темп-1973 (Заболотів)21014:33
6ФК Потічок21012:53
7Аеліта (Олешків)20022:100
7Стара Сеньйора (Заболотів)20022:100

Наступні матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)

Аеліта (Олешків) – Юність (Рудники)
ФК Вовки (Вовчківці) – Темп-1973 (Заболотів)
Стара Сеньйора (Заболотів) – Рибниця (Новоселиця)
ФК Потічок – ФК Борщів

Група В

Минулі матчі:
3 тур
05.09.2021 (неділя)

Дністер (Копачинці) – ФК Незвисько – 6:0
ФК Вікно – ФК Росохач – 3:0
ФК Лука – Дністер (Городниця) – 1:1
ОлКОР (Олієво-Королівка) – ФК Топорівці – 5:1
ФК Виноград – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІВНПР/МО
1Дністер (Копачинці)330012:09
2ОлКОР (Олієво-Королівка)220011:36
3ФК Виноград22009:16
4ФК Вікно32018:66
5Дністер (Городниця)31115:64
6ФК Лука30215:92
7ФК Топорівці30125:111
8ФК Росохач30030:80
9ФК Незвисько20021:120

Наступні матчі:
4 тур
12.09.2021 (неділя)

ФК Виноград – Дністер (Копачинці)
ФК Незвисько – ФК Вікно
ФК Росохач – ФК Лука
Дністер (Городниця) – ОлКОР (Олієво-Королівка)
ФК Топорівці – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.