Райони. Коломийщина: “Чайка” і “Сокіл” без втрат

Футбол

Результати матчів чемпіонату та кубка Коломийського району.

ЧЕМПІОНАТ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
4 тур
12.09.2021 (неділя)
Вікторія (Велика Кам’янка)
– ФК Мишин – 5:3
ФК Сопів – Сокіл (Коршів) – 1:4
Довбушівець (Печеніжин)
– ДОЗ (Коломия) – 3:1
Підгір’я (Іванівці) – ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – 0:2
ФК Корнич – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Сокіл (Коршів) 440015:512
2ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин)430111:59
3Довбушівець (Печеніжин)33007:19
4ДОЗ (Коломия) 430111:69
5Підгір’я (Іванівці) 31026:43
6Вікторія (Велика Кам’янка)41038:123
7ФК Мишин31026:103
8ФК Корнич30034:80
9ФК Сопів40044:210

Наступні матчі:
5 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Корнич – Вікторія (Велика Кам’янка)
ФК Мишин – ФК Сопів
Сокіл (Коршів) – Довбушівець (Печеніжин)
ДОЗ (Коломия) – Підгір’я (Іванівці)
ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
4 тур
11.09.2021 (субота)
Єдність (Балинці) – ФК Стецева – 1:0
Прут (Видинів)
– Факел (Троїця) – 4:1
12.09.2021 (неділя)
Колос (Красноставці) – Черемош (Залуччя) – 1:3
Покуття (Підвисоке) – ФК Ганьківці – 1:2
Колос (Белелуя) – Чайка (Іллінці) – 0:4
ФК Будилів
– Прут (Прутівка) – 4:2

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Чайка (Іллінці)440017:312
2ФК Будилів431015:610
3Прут (Видинів) 431014:510
4Факел (Троїця)43019:69
5Черемош (Залуччя)421110:97
6Єдність (Балинці) 42024:96
7ФК Ганьківці41218:85
8Прут (Прутівка)41036:93
9Колос (Белелуя) 41035:133
10ФК Стецева40222:42
11Колос (Красноставці)40135:141
12Покуття (Підвисоке)40044:130

Наступні матчі:
5 тур
18.09.2021 (субота)
Чайка (Іллінці) – Прут (Видинів)
Черемош (Залуччя) – Покуття (Підвисоке)
19.09.2021 (неділя)
Прут (Прутівка) – Єдність (Балинці)
Факел (Троїця) – ФК Будилів
ФК Ганьківці – Колос (Белелуя)
ФК Стецева (Стецева) – Колос (Красноставці)

Група В

Минулі матчі:
9 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Стрільче – ФК Котиківка – 1:2
Ватра (Корнів)
– Вихор (Тишківці) – 1:0
ФК Торговиця
– ФК Поточище – 2:1
ФК Семенівка
– Каменяр (Серафинці) – 3:0
ФК Семаківці
– Перспектив (Рашків) – +:-
Колос (Чернятин) – Яспіль (Ясенів-Пільний) – 1:1

Турнірна таблиця (станом на 12 вересня):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Котиківка43109:710
2Колос (Чернятин)43109:310
3Ватра (Корнів)43107:410
4ФК Семаківці42118:97
5ФК Семенівка42029:76
6Яспіль (Ясенів Пільний)41304:36
7Перспектив (Рашків)411211:44
8Вихор (Тишківці)41126:54
9ФК Поточище41035:63
10ФК Торговиця41034:83
11ФК Стрільче41036:113
12Каменяр (Серафинці)40131:171

Наступні матчі:
9 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Котиківка – Колос (Чернятин)
Яспіль (Ясенів-Пільний) – ФК Семаківці
Перспектив (Рашків) – ФК Семенівка
Каменяр (Серафинці) – ФК Торговиця
ФК Поточище – Ватра (Корнів)
Вихор (Тишківці) – ФК Стрільче

ПЕРШІСТЬ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Лісна Слобідка – ФК Отинія – 1:1
ФК Черемхів – ФК Угорники – 0:4
Княгинин (Підгайчики) – Підгір’я-2 (Іванівці) – 2:2
Карпати (Спас)
– ФК Колос (Ценява) – 4:1
ФК Голосків – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Угорники33009:19
2Карпати (Спас) 22009:36
3ФК Черемхів32019:66
4ФК Лісна Слобідка 31113:24
5ФК Колос (Ценява) 31023:73
6ФК Отинія 20201:12
7ФК Голосків20111:41
8Княгинин (Підгайчики)30124:81
9Підгір’я-2 (Іванівці)30123:101

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
Підгір’я-2 (Іванівці) – Карпати (Спас)
ФК Угорники – Княгинин (Підгайчики)
ФК Отинія – ФК Черемхів
ФК Голосків – ФК Лісна Слобідка
ФК Колос (Ценява) – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Потічок – ФК Борщів – 0:3
Стара Сеньйора (Заболотів) – Рибниця (Новоселиця) – 0:9
ФК Вовки (Вовчківці) – Темп-1973 (Заболотів) – 2:3
Аеліта (Олешків) – Юність (Рудники) – 0:6

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Рибниця (Новоселиця) 330015:19
2ФК Вовки (Вовчківці) 320114:66
3Юність (Рудники)320114:76
4ФК Борщів 32018:26
5Темп-1973 (Заболотів) 32017:56
6ФК Потічок31022:83
7Аеліта (Олешків)30032:160
8Стара Сеньйора (Заболотів)30032:190

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Потічок – Стара Сеньйора (Заболотів)
Рибниця (Новоселиця) – ФК Вовки (Вовчківці)
Темп-1973 (Заболотів) – Аеліта (Олешків)
ФК Борщів – Юність (Рудники)

Група В

Минулі матчі:
4 тур
12.09.2021 (неділя)
Дністер (Городниця) – ОлКОР (Олієво-Королівка) – 0:3
ФК Росохач – ФК Лука – 0:3
ФК Незвисько – ФК Вікно – 6:4
ФК Виноград
– Дністер (Копачинці) – 2:0
ФК Топорівці – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ОлКОР (Олієво-Королівка)330014:39
2Дністер (Копачинці) 430112:29
3ФК Виноград 330011:19
4ФК Вікно420212:126
5ФК Лука 41218:95
6Дністер (Городниця) 41125:94
7ФК Незвисько31027:163
8ФК Топорівці30125:111
9ФК Росохач40040:110

Наступні матчі:
5 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Топорівці – Дністер (Городниця)
ОлКОР (Олієво-Королівка) – ФК Росохач
ФК Лука – ФК Незвисько
ФК Вікно – ФК Виноград
Дністер (Копачинці) – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.