Райони. Коломийщина: “Сокіл” та “Чайка” й надалі без втрат

Футбол

Підсумки чергових футбольних вихідних у чемпіонаті та першості Коломийського району.

ЧЕМПІОНАТ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
5 тур
19.09.2021 (неділя)

ДОЗ (Коломия) – Підгір’я (Іванівці) – 0:2
Сокіл (Коршів) – Довбушівець (Печеніжин) – 1:0
ФК Мишин
– ФК Сопів – 2:1
ФК Корнич – Вікторія (Велика Кам’янка) – 1:2
ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 5 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Сокіл (Коршів)550016:515
2ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) 430111:59
3Довбушівець (Печеніжин)43017:29
4ДОЗ (Коломия)530211:89
5Підгір’я (Іванівці)42028:46
6Вікторія (Велика Кам’янка)520310:136
7ФК Мишин42028:116
8ФК Корнич40045:100
9ФК Сопів50055:230

Наступні матчі:
6 тур
26.09.2021 (неділя)

ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – ДОЗ (Коломия)
Підгір’я (Іванівці) – Сокіл (Коршів)
Довбушівець (Печеніжин) – ФК Мишин
ФК Сопів – ФК Корнич
Вікторія (Велика Кам’янка) – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
5 тур
18.09.2021 (субота)
Чайка (Іллінці) – Прут (Видинів) – 3:0
Черемош (Залуччя)
– Покуття (Підвисоке) – 5:0
19.09.2021 (неділя)

Прут (Прутівка) – Єдність (Балинці) – 5:1
Факел (Троїця)
– ФК Будилів (Будилів) – 4:1
ФК Ганьківці
– Колос (Белелуя) – 3:1
ФК Стецева
– Колос (Красноставці) – 8:1

Турнірна таблиця (після 5 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Чайка (Іллінці) 550020:315
2Факел (Троїця) 540113:712
3ФК Будилів 531116:1010
4Черемош (Залуччя) 531115:910
5Прут (Видинів)531114:810
6ФК Ганьківці522111:98
7Прут (Прутівка) 520311:106
8Єдність (Балинці)52035:146
9ФК Стецева512210:55
10Колос (Белелуя) 51046:163
11Колос (Красноставці) 50146:221
12Покуття (Підвисоке)50054:180

Наступні матчі:
6 тур
25.09.2021 (субота)
Єдність (Балинці) – Колос (Красноставці)
ФК Будилів – Чайка (Іллінці)
26.09.2021 (неділя)

Покуття (Підвисоке) – ФК Стецева
Колос (Белелуя) – Черемош (Залуччя)
Прут (Видинів) – ФК Ганьківці
Прут (Прутівка) – Факел (Троїця)

Група В

Минулі матчі:
8 тур
19.09.2021 (неділя)

ФК Котиківка – Колос (Чернятин) – 1:1
Яспіль (Ясенів-Пільний) – ФК Семаківці – 1:4
Каменяр (Серафинці) – ФК Торговиця – 2:2
ФК Поточище – Ватра (Корнів) – 1:1
Вихор (Тишківці)
– ФК Стрільче – 6:0
Перспектив (Рашків) – ФК Семенівка – матч не відбувся

Турнірна таблиця (станом на 20.09):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Котиківка 532010:311
2Колос (Чернятин) 532010:411
3Ватра (Корнів) 53208:511
4ФК Семаківці 531112:1010
5Вихор (Тишківці) 521212:57
6ФК Семенівка42029:76
7Яспіль (Ясенів-Пільний) 51315:76
8Перспектив (Рашків)411211:44
9ФК Поточище (Поточище) 51136:74
10ФК Торговиця51136:104
11ФК Стрільче51046:173
12Каменяр (Серафинці)50233:192

Наступні матчі:
5 тур
26.09.2021 (неділя)

ФК Семенівка – ФК Семаківці
ФК Торговиця – Колос (Чернятин)
Ватра (Корнів) – Яспіль (Ясенів-Пільний)
ФК Стрільче – Перспектив (Рашків)
Вихор (Тишківці) – Каменяр (Серафинці)
ФК Поточище – ФК Котиківка

ПЕРШІСТЬ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)

Підгір’я-2 (Іванівці) – Карпати (Спас) – 2:1
ФК Угорники
– Княгинин (Підгайчики) – 9:0
ФК Отинія
– ФК Черемхів – 1:0
ФК Голосків
– ФК Лісна Слобідка – 1:0
Колос (Ценява) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Угорники440018:112
2Карпати (Спас) 320110:56
3ФК Черемхів42029:76
4ФК Отинія31202:15
5ФК Лісна Слобідка41123:34
6ФК Голосків31112:44
7Підгір’я-2 (Іванівці)41125:114
8ФК Колос (Ценява)31023:73
9Княгинин (Підгайчики)40134:171

Наступні матчі:
5 тур
26.09.2021 (неділя)

Колос (Ценява) – Підгір’я-2 (Іванівці)
Карпати (Спас) – ФК Угорники
Княгинин (Підгайчики) – ФК Отинія
ФК Черемхів – ФК Голосків
ФК Лісна Слобідка – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)

ФК Борщів – Юність (Рудники) – 2:0
Темп-1973 (Заболотів) – Аеліта (Олешків) – 4:0
Рибниця (Новоселиця) – ФК Вовки (Вовчківці) – 1:4
ФК Потічок – Стара Сеньйора (Заболотів) – 3:1

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Вовки (Вовчківці)430118:79
2Рибниця (Новоселиця)430116:59
3ФК Борщів 430110:29
4Темп-1973 (Заболотів)430111:59
5Юність (Рудники)420214:96
6ФК Потічок 42025:96
7Аеліта (Олешків) 40042:200
8Стара Сеньйора (Заболотів)40043:220

Наступні матчі:
5 тур
26.09.2021 (неділя)

Юність (Рудники) – Темп-1973 (Заболотів)
Аеліта (Олешків) – Рибниця (Новоселиця)
ФК Вовки (Вовчківці) – ФК Потічок
Стара Сеньйора (Заболотів) – ФК Борщів

Група В

Минулі матчі:
5 тур
19.09.2021 (неділя)

ФК Вікно – ФК Виноград – 1:2
ФК Лука – ФК Незвисько – 1:1
ОлКОР (Олієво-Королівка)
– ФК Росохач – 5:2
ФК Топорівці – Дністер (Городниця) – 2:5
Дністер (Копачинці) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 5 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ОлКОР (Олієво-Королівка)440019:512
2ФК Виноград440013:212
3Дністер (Копачинці) 430112:29
4Дністер (Городниця)521210:117
5ФК Вікно 520313:146
6ФК Лука 51319:106
7ФК Незвисько 41128:174
8ФК Топорівці 40137:161
9ФК Росохач 50052:160

Наступні матчі:
6 тур
26.09.2021 (неділя)

Дністер (Копачинці) – ФК Вікно
ФК Виноград – ФК Лука
ФК Незвисько – ОлКОР (Олієво-Королівка)
ФК Росохач – ФК Топорівці
Дністер (Городниця) – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.