“Ураган” U-17 двічі розгромив “КІВС Футзал”

Футзал

Юні “дракони” вдома розібрались з “КІВС Футзал”.

Оскільки матчі 1-го туру проти ДЮСШ “Волна” перенесені на пізніший термін, старт сезону для юних підопічних Івана Данилишина припав на домашні поєдинки проти однолітків з львівського “КІВС Футзал”. У першому матчі “дракони” ще до перерви продемонстрували, хто в домі господар – дубль капітана Павла Скіцка та влучні удари Андрія Афтанаса і Сергія Драчука​ дозволили франківцям піти відпочивати за комфортного рахунку 4:0. По перерві “Ураган” не форсував події, довівши матч до переможного кінця – 6:1. Ще по голу до свого активу записали Олег Кривко та Даміан Запорожан.

Юнацька Екстра-ліга U-17. 2 тур. Матч №1
“Ураган” Івано-Франківськ – “КІВС Футзал” Львів – 6:1 (4:0)
Голи:
Скіцко (6, 11), Афтанас (14), Драчук (17), Кривко (27), Запорожан (32) – Довганчук (34)
“Ураган”: Починок (в) – Запорожан, Федик, Скіцко (к), Афтанас – Дроздов, Солодчук, Кривко, Драчук – Франчук, Дрекало – Біловусяк (в). Головний тренер: Іван Данилишин.
“КІВС Футзал”: Маневський (в) – Близнюк. Максимець, Козак, Шандра – Сибірцев (к), Березяк, Пецуляк, Бекар, Довганчук, Шумило. Головний тренер: Юрій Шукатка.
Попередження: Афтанас (21).

На повторний матч у складі господарів був відсутній капітан Павло Скіцко, який отримав невелике пошкодження в суботньому поєдинку. Втім, навіть відсутність одного з лідерів не засмутила господарів. Ще до перерви Ілля Солодчук та Даміан Запорожан “наколотили” по дублю, а Іван Дроздов взагалі записав до свого активу хет-трик, тоді як гості спромоглися на гол престижу від Артема Близнюка. У другій половині зустрічі Даміан Запорожан відзначився ще двічі, оформивши покер, а Сергій Драчук підбив розгромні 10:1 на користь “драконів”.

Юнацька Екстра-ліга U-17. 2 тур. Матч №2
“Ураган” Івано-Франківськ – “КІВС Футзал” Львів – 10:1 (7:1)
Голи:
Солодчук (4, 9), Дроздов (9, 10, 11), Запорожан (12, 17, 21, 29), Драчук (31) – Близнюк (17)
“Ураган”: Починок (Біловусяк, 31) – Запорожан, Федик (к), Афтанас, Кривко – Дроздов, Солодчук, Дрекало, Драчук – Франчук. Головний тренер: Іван Данилишин.
“КІВС Футзал”: Маневський (в) – Сибірцев (к), Березяк, Пецуляк, Бекар – Довганчук, Близнюк. Максимець, Козак, Шандра, Шумило. Головний тренер: Юрій Шукатка.
Попередження: Запорожан (9) –  Близнюк (24).

За підсумком 2-го туру “Ураган” ділить другу-третю позицію разом з харківською ДЮСШ “Волна” – в обох команд по 6 залікових пунктів. Натомість лідером є столична “Sky Up-ДЮСШ №25”, що набрала 12 очок у чотирьох зіграних зустрічах.