В рамках минулого ігрового тижня жіночої Суперліги було зіграно 6 матчів — команди елітного дивізіону зіграли двічі. Не брали участі в турі минулого тижня Прометей та Інтерхім.
За підсумками цього ігрового відрізка відзначаємо чергову символічну збірну:
Крістен Споляр (Будівельник) — 20.0 очка, 6.0 передачі, 5.5 перехоплення (РЕ 20.0)
Оксана Молова (Франківськ-Прикарпаття) — 23.0 очка, 11.0 підбирання, 8.0 передачі (РЕ 31.5)
Таїсія Удоденко (Київ-Баскет) — 11.5 очка, 14.5 очка, 4.0 передачі, 2.0 перехоплення (РЕ 24.5)
С’єра Джонсон (Київ-Баскет) — 18.5 очка, 11.0 підбирання (РЕ 24.0)
Келлі Ліл Кейн (Будівельник) — 16.0 очка, 9.0 підбирання, 2.0 блок-шота (РЕ 25.5)
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/40888/%D0%A2%D0%BE%D0%BF%205%20%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B2%20%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%2020.12%20-1-.png)
MVP тижня визнано форвардиню Франківська-Прикарпаття Оксану Молову, яка допомогла своїй команді здобути дві важкі домашні перемоги над Динамо. У другому матчі Молова, набрала 35 очок, зробила 14 підбирань і 8 результативних передач.
Її показник рейтингу ефективності в цій грі становив неймовірні 49 балів. Це новий рекорд сезону. Вона перевершила попереднє досягнення С’єри Джонсон з Київ-Баскета (43) одразу на 6 балів.