Франківці здобули три нагороди у перший день чемпіонату України серед юніорів

Легка атлетика

Перший день юніорського Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні, що триває в легкоатлетичному манежі міста Суми, приніс одразу три медалі франківським спортсменам.

Спочатку Анастасія Копильців в фіналі зі штовхання ядра здобула першу бронзову медаль на всеукраїнському рівні, сезону 2022 з результатом – 13м 51см. Вихованка ІФСДЮШОР «У» ,тренує спортсменку Гарасим Іван Михайлович.

Далі одразу два наших атлети потрапили до фіналу з бігу на 400 метрівці. Віталій Клімчук срібло з часом- 50.21 вихованець ІФ ДЮСШ «К» тренує атлета Кухній Оксана Леонідівна, бронзова нагорода Богдан Павлик з результатом – 50.43, вихованець ІФШВСМ та ФСТ «К», тренує атлета ЗТУ Перегінець Михайло Іванович. Усі легкоатлети показали кращі власні результати і з впевненістю продовжуватимуть наполегливо тренуватись в нинішньому спортивному сезоні.

Доречно зазначити, що атлети Анастасія Копильців та Віталій Клімчук є студентами ВСП ІФ фахового коледжу фізичного виховання НУФВСУ, а Богдан Павлик навчається у ПНУ ім. Василя Стефаника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *