Чемпіонат Івано-Франківська: вольова “Ревера-Січ”

Футзал

В чемпіонаті міста Івано-Франківська з футзалу розпочався фінальний етап.

У І лізі чи не головною несподіванкою на старті стала “Ревера-Січ”, яка двічі зуміли вирвати нічию у фаворитів змагань “Галії” та “iFranko”. Тим не менш, за підсумком стартових вихідних “Галія” та “UKD-Blago-Venta” очолюють перегони І ліги – в обох команд по 4 залікові пункти.

Чемпіонат міста Івано-Франківська

І ліга

Минулі матчі:
1 тур
29.01.2022 (субота)
iFranko – Ревера-Січ – 2:2
M Group – Галія – 1:2
ФК Хриплин
– ФК Рух – 3:2
UKD-Blago-Venta
– Металіст – 3:0

2 тур
30.01.2022 (неділя)
UKD-Blago-Venta – M Group – 1:1
НФК Металіст
– iFranko – 3:2
ФК Рух – Зоря – 1:2
Галія – Ревера-Січ – 3:3
ФК Хриплин – вихідний

Турнірна таблиця І ліги після 2 турів:

МКомандиІВНПМ’ячіО
1Галія21105-44
2UKD-Blago-Venta21104-14
3ФК Хриплин11003-23
4МФК Зоря11002-13
5НФК Металіст21013-53
6Ревера-Січ20205-52
7M Group20112-31
8iFranko20114-51
9ФК Рух20023-50

ІІ ліга

Минулі матчі:
1 тур
29.01.2022 (субота)
ФК Угринів – Інваспорт – 0:2
Олімп – Юрист – 3:4
Копійочка – СК Галич – 1:4
Галицький двір – ФК Звір – 3:6
RUH KIDS – вихідний

2 тур
28.01.2022 (п’ятниця)
Інваспорт – Олімп – 0:1
30.01.2022 (неділя)
Галицький двір – СК Галич – 6:2
Юрист – Копійочка – 5:0
RUH KIDS – ФК Угринів – 0:4
ФК Звір – вихідний

Турнірна таблиця ІІ ліги після 2 турів:

МКомандиІВНПМ’ячіО
1СК Галич220010-36
2Юрист22029-36
3ФК Угринів21014-23
4ФК Звір11006-33
5Інваспорт21012-13
6Олімп21014-43
7RUH KIDS10010-40
8Галицький двір20025-120
9ФК Копійочка20021-90

ІІІ ліга

Минулі матчі:
1 тур
28.01.2022 (п’ятниця)
Спартак-АТО – Колос – 2:1
29.01.2022 (субота)
Бистриця – Крафт – 2:1
Пасічна – Галичина – 3:2
ВО Карпати – Зоря (Черніїв) – 5:1
ІФАМ – вихідний

2 тур
30.01.2022 (неділя)
Галичина – Спартак-АТО 3:6
Крафт – Пасічна – 1:2
ІФАМ – Бистриця – 6:0
Колос – ВО Карпати 1:3
Зоря (Черніїв)
– вихідний

Турнірна таблиця ІІІ ліги після 2 турів:

МКомандиІВНПМ’ячіО
1Спартак-АТО22008-46
2ВО Карпати22008-26
3ФК Пасічна22005-36
4ІФАМ11006-03
5МФК Бистриця21012-73
6Крафт20022-40
7Колос20022-50
8Галичина20025-90
9Зоря (Черніїв)10011-50

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.