Вища ліга U-11: результати першого дня

Футзал

В Івано-Франківську розпочався ІІІ тур чемпіонату України серед команд U-13.

До Вашої уваги результати першого ігрового дня:

7 лютого.

12 тур

«Локомотив» (Кривий Ріг) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 7:1
Голи:
 Вража (6, 15), Величко (6, 15, 16, 19, 21) – Андрієчко (5)

«Сокіл» (Хмельницький) – «КІВС Футзал» (Львів) – 3:3 (по пенальті – 3:4)
Голи:
 Лінник (2), Марцинішин (19, 24) – Винницький (3), Воробйов (6), Ковалик (13)

ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «Чорне море» (Одеса) – 2:3
Голи:
 В. Мазовецький (9, 20) – Возний (12, 15, 22)

«Чорноморець» (Одеса) – «Respect» (Луцьк) – 6:1
Голи:
 Д. Сапега (2), Насиров (2, 10), Бормотов (14), Ладиненко (20), Божко (21) – Мартин (11)

СКА «Гармонія» (Одеса) – КДЮСШ «Барса» (Шостка) – 3:0
Голи:
 М. Іваненко (1, 7), Арабаджі (19)

«Фаворит» (Подільськ) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 2:1
Голи: 
Дмитрієв (6), Табунщик (11) – А. Семенченко (11)

17 тур

«Чорне море» (Одеса) – «Локомотив» (Кривий Ріг) – 3:2
Голи:
 Шалар (10, 23), Научу (17) – Вража (16), Величко (24)
Попередження: Научу (17)

Поточна турнірна таблиця чемпіонату України (U-11) серед команд Вищої ліги. 

Розклад матчів другого ігрового дня.

8 лютого.

13 тур.

09.00. «Іллічівець» (Чорноморськ) – «Сокіл» (Хмельницький)
09.50. ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «КІВС Футзал» (Львів)
10.40. «Локомотив» (Кривий Ріг) – «Фаворит» (Подільськ)
11.30. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Respect» (Луцьк)
12.20. «Чорноморець» (Одеса) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
13.10. СКА «Гармонія» (Одеса) – «Чорне море» (Одеса)

14 тур.

14.00. ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький)
14.50. «Локомотив» (Кривий Ріг) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
15.40. «Чорноморець» (Одеса) – «Фаворит» (Подільськ)
16.30. СКА «Гармонія» (Одеса) – «КІВС Футзал» (Львів)
17.20. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
18.10. «Respect» (Луцьк) – «Чорне море» (Одеса)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.