Вища ліга U-11: результати другого дня

Футзал

В Івано-Франківську відбулись матчі другого ігрового дня третього з’їзного туру чемпіонату України у віковій категорії U-11 серед команд

8 лютого.

13 тур.

«Іллічівець» (Чорноморськ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 5:2
Голи:
 А. Семенченко (5, 10, 15, 24), Хохлов (22) – Семенюк (7), Колесник (12 – автогол)

ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «КІВС Футзал» (Львів) – 3:0
Голи:
 С. Мазовецький (6), Сашенко (10), Іванов (17) 

«Локомотив» (Кривий Ріг) – «Фаворит» (Подільськ) – 5:1
Голи:
 Величко (1, 4, 7, 16, 19) – Дмитрієв (16)

КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Respect» (Луцьк) – 1:2
Голи:
 Орел (22) – Бачинський (8), Форманюк (9)

«Чорноморець» (Одеса) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 4:1
Голи:
 Господінов (8), Д. Сапега (10), Насиров (22), Жежу (24) – Андрієчко (2)
Попередження: Господінов (16) – Кулик (7), Тимків (20)  

СКА «Гармонія» (Одеса) – «Чорне море» (Одеса) – 0:0 (по пенальті – 4:5)
Попередження:
 Попов (16)

14 тур.

ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:9
Голи:
 Іванов (14), Сашенко (14), Мовчан (20) – Лінник (1, 14), Кирик (1, 10, 11, 16), Бабій (8), Божук (11, 19)  
Попередження: Осіпов (14)

«Локомотив» (Кривий Ріг) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 3:3 (по пенальті – 5:4)
Голи:
 Величко (7), Кайсен (9), Вража (24) – Колесник (8), А. Семенченко (10, 17)

«Чорноморець» (Одеса) – «Фаворит» (Подільськ) – 7:0
Голи:
 Бормотов (2, 22, 22), Насиров (4), Камінський (8), Андріадіс (18, 24)
Попередження: Остринський (23)

СКА «Гармонія» (Одеса) – «КІВС Футзал» (Львів) – 4:2
Голи:
 Кічук (4), Єфстаф’єв (9, 24), Нужний (12) – Кизима (9), Гаврилюк (15)

КДЮСШ «Барса» (Шостка) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:0
Гол:
 Данілів (4)

«Respect» (Луцьк) – «Чорне море» (Одеса) – 3:1
Голи:
 Чорний (6), Мартин (9, 18) – Научу (11)
Попередження: Научу (24)

Поточна турнірна таблиця чемпіонату України (U-11) серед команд Вищої ліги. 

Розклад матчів третього ігрового дня.

9 лютого.

15 тур.

09.00. СКА «Гармонія» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький)
09.50. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Фаворит» (Подільськ)
10.40. «Respect» (Луцьк) – «КІВС Футзал» (Львів)
11.30. «Чорне море» (Одеса) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
12.20. «Чорноморець» (Одеса) – «Локомотив» (Кривий Ріг)
13.10. «Іллічівець» (Чорноморськ) – ДЮСШ ХФТІ (Харків)

16 тур.

14.00. «Respect» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький)
14.50. Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «КІВС Футзал» (Львів)
15.40. СКА «Гармонія» (Одеса) – ДЮСШ ХФТІ (Харків)
16.30. «Чорне море» (Одеса) – «Фаворит» (Подільськ)
17.20. «Чорноморець» (Одеса) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
18.10. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Локомотив» (Кривий Ріг)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.