У Ворохтянській громаді відбудеться чемпіонат зі стрибків на лижах

Зимові ТОП

Чемпіонат відбудеться 18-20 лютого.

У Ворохті проведуть чемпіонат України зі стрибків з трампліна та лижного двоборства. Змагання проходитимуть впродовж 18-20 лютого, інформує ПІК Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття.

Захід приурочений століттю ворохтянських трамплінів. Саме 1922 роком датована перша офіційна письмова згадка про відкриття професійного трампліна та проведення змагань зі стрибків на лижах у Ворохті.

«Минулого року таки почали відновлювати трампліни в громаді.  Торік  за рахунок коштів з обласного бюджету вдалось постелити нове покриття. Наше спільне  завдання – відновлення трамплінів, які матимуть сучасний вигляд. Тоді діти зможуть якісно тренуватись і до Ворохти приїздитимуть всесвітньо відомі спортсмени»,  – сказав селищний голова в  інтерв’ю кореспондентам ТРК “Надвірна”.

За словами Олега Дзем’юка, нині селищна рада робить все можливе, аби підтримувати  молодих спортсменів.

«Плануємо затвердити програму підтримки школи зимових видів спорту, де буде закладено фінансування від селищної ради на пів року. Найперше хочемо дітям придбати якісний та сучасний інвентар: комбінезони, лижі, кріплення, шоломи.  Тут необхідно залучати бюджетні та позабюджетні кошти», – зазначив голова селищної ради.

ПІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *