Юні тенісисти змагались в турнірі “Писанкова Коломия”

Теніс

28-29 травня відбувся благодійний тенісний турнір серед дітей та юнацтва “Писанкова Коломия”.

Відкриття турніру розпочалось з хвилини мовчання. На урочистому відкритті з привітальним словом до учасників та гостей турніру звернувся начальник Управління спорту Коломийської міської ради Володимир КОЛЕСНИК, який побажав учасникам вдалих виступів, а глядачам і вболівальникам отримати задоволення та приємні враження.

В змаганнях взяли участь понад 60 дітей з різних куточків України.

Юні тенісисти викладалися на всі сто відсотків. Кожен прагнув отримати перемогу. Через е на очах у дітей були і сльози розчарування, і сльози радості. Всіх учасників турніру нагороджено кубками, медалями та цінними подарунками.

Переможцями та призерами турніру, які доклали максимум зусиль, щоб завоювати свою омріяну перемогу стали по категоріях: