“Ураганівці” допомогли юніорській збірній розгромити однолітків з Гренландії

Футзал

“Синьо-жовті” у стартовому матчі розгромили своїх опонентів.

У стартовому матчі турніру Futsal Week, що сьогодні розпочався у хорватському Поречі, збірна України U-19 розгромила однолітків з Гренландії – 10:1. До перемоги “синьо-жовтих” долучились і “ураганівці” – голкіпер Микола Хом’як відіграв перший тайм і залишив свої ворота “сухими”, Олександр Дичук вивів команду на майданчик із капітанською пов’язкою, Андрій Британ відзначився голом на 4-ій хвилині та разом з Андрієм Ткачуком виходили на майданчик у складі другої “четвірки”, тоді як голкіпер Микола Гуйван участі у поєдинку не брав.

Вже завтра підопічні Віталія Одегова зіграють другий поєдинок на турнірі. Суперником нашої команди буде збірна Японії. Початок зустрічі о 22:00.

Україна – Гренландія – 10:1 (9:0)