Гравці “Урагану” розпочали підготовку до нового сезону

Футзал

“Дракони” вийшли з відпустки + ВІДЕО

Після більш ніж п’ятимісячної паузи гравці “Урагану” розпочали підготовку до нового змагального сезону. У рамках навчально-тренувальних зборів, що тривають в Івано-Франківську, футзалісти працюють у режимі двох тренувань на день, комбінуючи силову роботу та тактичні заняття на ігровому майданчику.

Наразі до тренувального процесу залучено більше десятка футзалістів, серед яких не лише гравці основної команди, а й молоді виконавці “Урагану-2-КФВ” та “Урагану” U-17. Вже незабаром до тренувань приєднаються представники студентської збірної України Мар’ян Масевич, Даниіл Абакшин та Назар Швед, що буквально вчора вибороли звання віцечемпіонів світу, а також Ілля Терентьєв та Станіслав Моспан, які захищали кольори збірної ХНУ ім. Каразіна на чемпіонаті Європи. Щодо кадрових змін в команді, то, як відомо, “Ураган” залишили семеро виконавців – голкіпери Володимир Кардаш і Роман Колток, універсали Сергій КовальРуслан ШереметаРоман Кордоба, Віталій Радевич та Владислав Завертаний, яким надано статус “вільних агентів”. Натомість на перегляд у команду запрошено кілька потенційних новачків. 

У рамках підготовки до нового сезону тренерський штаб “драконів” запланував участь у передсезонному турнірі Кубок Нескорених, який пройде 18-21 серпня в одному з міст на Заході України. А вже 3-4 вересня заплановий старт нового сезону футзальної Екстра-ліги, в якому, за попередньою інформацією, зіграють 10-12 команд. 

Відео Канал 402:

Пресслужба НФК “Ураган”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *