Кубок Нескорених. “Ураган” – “Сокіл” – 1:6

Футзал

“Ураганівці” здобувають другу перемогу

У другому матчі на Кубку Нескорених “дракони” зустрілись з хмельницьким “Соколом”. Вже на 2-ій хвилині франківці несподівано пропустили – цілі досягнув потужний удар Хамдамова. Втім, менше ніж за хвилину Абакшин відновив статус-кво – 1:1. Схилити шальки терезів на свою користь вдалось “Урагану” в середині тайму, коли дальні удари Шведа та Терентьєва дозволили франківцям піти на перерву лідерами – 3:1. Після відпочинку номінальні гості не збавляли обертів і Абакшин оформив хет-трик, а Микитюк забив свій перший м’яч після повернення – у підсумку 6:1 на користь “драконів”.

Вже сьогодні “Ураган” зіграє заключний матч групового етапу проти львівського “in.IT”. Саме у цьому поєдинку вирішуватиметься доля першого місця, адже наразі в обох команд по шість набраних очок.

“Сокіл” Хмельницький- “Ураган” Івано-Франківськ – 1:6 (1:3)