Прикарпатські гандболістки знову допомогли “Галичанці” перемогти в Польщі

Гандбол ТОП

Львівська «Галичанка» у 5 турі польської жіночої гандбольної Суперліги зустрічалася з командою «Старт» (Ельблонґ).

Перед 5 туром «Галичанка» посідала 6 місце з шістьма очками, а «Старт» входив до першої трійки, маючи у своєму активі 9 очок.

«Старт» (Ельблонґ) – «Галичанка» (Львів) – 27:34 (14:18, 13:16)

Маркевич – 8, Поляк – 8, Дмитришин – 6, Козак – 5, Коновалова – 5, Д’яченко та Прокоп’як по 1

Перший тайм спочатку проходив у досить рівній боротьбі, але перед перервою «Галичанка» пішла вперед і завершила половину зустрічі з перевагою у чотири м’ячі. Після відпочинку львівські гандболістки розвинули свій успіх і у підсумку завдали поразки «Старту» з рахунком 34:27. Здобувши чергові три очки, «Галичанка» наздогнала групу лідерів Суперліги – зараз розташувалася на п’ятому місці.