Надія Бойчук виборола регіональний Кубок Польщі

У фіналі регіонального Кубка Польщі (Зона Помор’я) зійшлись дві команди прикарпатських футболісток.

У двобої за головний трофей змагались команда дублерок екстралігової “Погоні” з Тчева, честь якої захищає вихованка івано-франківської ДЮСШ №3 Надія Бойчук та ґданська “Лехія”, у складі якої виступає вихованка ЖФК “Надвірняночка” Романа Лукач. Обидві наші футболістки з’явились на полі зі стартових хвилин, а Надія забитим м’ячем в середині другого тайму допомогла своїй команді здобути трофей – 5:1 на користь “Погоні ІІ”.

Таким чином, “Погонь ІІ” виборола право зіграти у Кубку Польщі серед жінок як найкраща дружина серед команд нижчих ліг. У першому раунді турніру клуб з Тчева зіграє з “Беляв’янкою” (Белява).

Регіональний кубок Польщі (Зона “Помор’я”). Фінал
“Погонь ІІ” (Тчев) – “Легія” (Ґданськ) – 5:1
Надія Бойчук (П)
вийшла у стартовому складі, на 60-ій хвилині відзначилась голом і була замінена на 66-ій хвилині. Романа Лукач (Л) відіграла весь матч.

Відзначимо, що за основний склад “Погоні” виступає ще одна футболістка з Івано-Франківщини Марина Погрібняк.