Команда Ліани Мострянської пробилась до плей-офф регіонального етапу NJCAA

Наша краянка показує високу результативність за океаном.

Протягом минулого тижня “Онондага Лейзерс”, честь якої захищає вихованка ДЮСШ №3 Ліана Мострянська провела два поєдинки. Спочатку влучний удар нашої краянки допоміг “Лейзерс” здолати “Фултон-Монтгомері Рейдерс” (1:0), а згодом двома балами за системою гол+пас обіграти “Гудзон Веллі Вікінгс” – 4:1.

NJCAA. Група ІІІ
12 тур

“Онондага Лейзерс” (Сіракузи) – “Фултон-Монтгомері Рейдерс” (Джонстаун) – 1:0
Ліана Мострянська (ОЛ) відіграла весь матч і на 70-ій хвилині відзначилась голом.
13 тур
“Гудзон Веллі Вікінгс” (Трой) – “Онондага Лейзерс” (Сіракузи) 1:4
Ліана Мострянська (ОЛ) відіграла весь матч, на 75-ій хвилині відзначилась голом і отримала попередження.

Завдяки двом перемогами “Онондага Лейзерс” фінішувала шостою в дивізіоні і впевнено крокувала до чвертьфіналу регіонального етапу NJCAA. На цій стадії клуб з Сіракуз зіграє проти “Дженесі Коледж”. Ця гра відбудеться 25-го жовтня.

Додамо, що Ліана є другою бомбардиркою своєї команди в сезоні, забивши сім голів в 11 матчах і посідає другу сходинку за системою гол+пас (7 голів та 4 асисти).