Богдан РЕДУШКО: “Порівняно з українськими командами, рівень німецьких колективів набагато вищий”

Пряма мова Футбол

Вихованець СДЮСШОР “Прикарпаття” Богдан Редушко разом з зі столичним “Динамо” U-16 зараз перебуває на зборах в Німеччині.

У спарингу з однолітками з «Бохуму» юний футболіст відзначився забитим м’ячем та результативною передачею.

Після гри він поділився враженнями від поєдинку та перебування у Кельні:

– Сьогодні у нас був хороший суперник, на полі було багато боротьби, яку потрібно було виграти. Загалом, поєдинок був рівним. Ми пропустили першими, але не вимкнулися, провели атаку, у результаті якої зрівняли рахунок, а згодом забили другий м’яч.

– Ви перемагали з рахунком 3:1, але потім пропустили два м’ячі, із чим це пов’язано?
– Мабуть, трохи розслабилися, думали, що заб’ємо четвертий, адже у нас був хороший момент для цього, але ми його не реалізували. Одразу після цього пропустили самі – спрацювало відоме футбольне правило. Після цього суперник понісся уперед і забив третій м’яч, у підсумку – нічия 3:3.

– За три місяці ви провели багато контрольних матчів, як тобі рівень німецьких суперників?
– Порівняно з українськими командами, рівень місцевих колективів набагато вищий. Кожна команда бореться, грає на результат. Спаринги дуже корисні та дають багато інформації.

– Чи вже звикли до режиму? Як вдається поєднувати навчання в школі з футбольними тренуваннями та іграми?
– Так, вранці у нас уроки онлайн, потім обід і виїзд на тренування. Ми вже звикли, усе подобається. Цього тижня у нас були канікули, а з наступного понеділка знову відновиться навчання.

– Чи відчувається нестача офіційних матчів?
– Так, не вистачає напруження, коли потрібно будь-що вигравати кожен матч. Тут наші спаринги товариські. Якби був чемпіонат, відчували б інші емоції.

– Як почуваєшся морально? Чи вперше поїхав з дому так надовго?
– Так, вперше. Дай боже, щоб війна закінчилася якнайшвидше, ми повернулися до України та готувалися до чемпіонату країни. Але, на жаль, вдома зараз несприятлива ситуація – немає електроенергії, вимикають світло, тож поки що краще нам бути тут, ніж там. Та додому все одно хочеться.

– Чи підтримуєш зв’язок із батьками?
– Звісно, кожного дня, авжеж, сумую за рідними, як і всі хлопці.

– Як на твою думку, німецький період вплине на подальшу футбольну кар’єру?
– Безперечно, це важливий досвід. В Україні ми усіх перемагали з великим рахунком, а тут ігри більш непоступливі. Повторюся, це цінний досвід.

ФК “Динамо” Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *