“Франківськ-Прикарпаття” обіграв “ІнтерХім”

Баскетбол ТОП

Поєдинком Франківська-Прикарпаття та ІнтерХіма завершився бабл в Івано-Франківську в регулярному чемпіонаті Жіночої ліги. Команди підходили до очної зустрічі без поразок – господарки виграли чотири зустрічі, а одеситки – три.

Перша чверть вийшла рівною і завершилась перемогою гостей 19:15, але дальше Франківськ-Прикарпаття знайшов ключі до гри суперниць, впевнено виграв другу чверть 21:4 і після цього довів гру до впевненої перемоги +32.

Франківськ-Прикарпаття з п’ятьма перемогами в п’яти матчах залишається лідером Групи 2, а  ІнтерХім, незважаючи на поразку, йде другим.

Збірна Івано-Франківської обл. Франківськ-Прикарпаття-ПНУ – ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. 87:55 (15:19, 21:4, 26:18, 25:14) статистика