В Івано-Франківську відбулись одразу два чемпіонати України з баскетболу 3х3

Баскетбол ТОП

На вихідних, 10-11 грудня, в Івано-Франківську пройшли одразу два турніри з баскетболу 3х3 серед жіночих команд.

В змаганнях дорослих, які пройшли 10-го грудня, взяли участь 8 команд з Івано-Франківська, Рівного, Вінниці, Львова та Житомира. Перше місце в підсумку посіла команда “Франківськ-ПНУ” в складі Христини Філевич, Вероніки Космач, Оксани Моллової та Дарини Завертайло. У фіналі тріумфаторки здолали ще одну франківську команду “Пантери-ДЮСШ №2”, за яку зіграли Ольга Алексейчик, Анжеліка Ляшко, Катерина Тихонова та Таїсія Удоденко. Третє місце виборола команда ІФНМУ в складі Маріани Комарняк, Богдани Лапхан, Анжеліки Костів та Ренати Костів.

8. “Каліпсо” Житомир

11-го грудня на майданчик Муніципального ФОЦ в Івано-Франківську вийшли гравчині вікової категорії U-23. Тут також пару фіналісток склали місцеві команди – “Франківськ-ДЮСШ-2” обіграв землячок з “Франківськ-ПНУ U-18” – 21:11. Чемпіонками стали Вероніка Космач, Богдана Лапхан, Анжеліка Ляшко та Дарина Завертайло. Третю сходинку посіли баскетболістки “КІВС-Львів”.