«Прикарпаття»: статистичні підсумки першого етапу чемпіонату 2022/23

У літньо-осінній частині сезону 2022/23 івано-франківське “Прикарпаття” зіграло 14 матчів у чемпіонаті VBET UA Перша. На першому етапі змагань “зелено-жовті” здобули 15 турнірних очок: 4 перемоги, 3 нічиїх і 7 поразок при різниці м’ячів 11-22.

У підсумку, івано-франківці фінішували на п’ятому місці у групі А, хоч до останнього туру зберігали шанси потрапити до чемпіонського раунду. Тож навесні “Прикарпаття” зіграє вісім матчів у Групі на вибування, де змагатиметься за підсумкові 9-16 місця, маючи наразі 9 “золотих очок”.

VBET UA Перша: всього – 14 ігор (4 перемоги, 3 нічиїх, 7 поразок; різниця м’ячів 11-22)
(вдома – 7 матчів: +3, =1, -3, м’ячі 6-9; в гостях – 7 матчів: +1, =2, -4, м’ячі 5-13)

Забито: вдома – 6 (54,55%), в гостях – 5 (45,45%), всього (сер. за гру) – 11 (0,79)
Пропущено: вдома – 9 (40,91%), в гостях – 13 (59,09%), всього (сер. за гру) – 22 (1,57)
Набрано очок: вдома – 10/21 (47,62%), в гостях – 5/21 (23,81%)
Найбільші перемоги: нема
Найбільші поразки: 2 (0:4 – Нива, 0:3 – Полісся)
Матчів без голів: пропущених – 3, без забитих – 6
Пенальті: вони – 2 (2); їм – 3 (2). Автоголи (забито/пропущено): 0/0
Попереджень (сер.): 40 (2,86). Вилучень (сер.) – зразу/2ЖК: 3 (0,21) – 0/3
Серії: переможна – 2 матчі, без поразок – 3 матчі, без нічиїх – 6 матчів, без перемог – 3 матчі
Гравців: 23

Загалом до цьогорічної заявки “Прикарпаття” було внесено прізвища 23 футболістів – трьох воротарів і 22 польових гравців. Четверо з них – Волошинович, Геник, Пархуць і Сердюк – так і не провели жодної хвилини в офіційних матчах чемпіонату 2022/23.

В усіх 14 зіграних поєдинках взяли участь лише двоє гравців – Володимир Рудюк (13 матчів в основі, 1 – вийшов на заміну) і Максим Стаднік (5 – основа, 9 – заміна). На одну гру менше провели Борисевич, Цюцюра, Сондей і Барчук – по 13. А от за кількістю ігрового часу, проведеного на футбольному полі, лідирує Володимир Рудюк – 1074 хвилини.

Найбільше попереджень – 7 жовтих карток – у Романа Барчука. По 4 “гірчичники” у Француза і Борисевича, по 3 – в Оринчака і Рудюка. Загалом у пасиві івано-франківців – 40 попереджень і 3 вилучення. За дві жовті картки з поля були вилучені Микита Тітаєвський (у грі з ФСК “Маріуполем”), Владислав Бучакчийський (з “Поліссям”) і Станіслав Демків (проти “Ниви”).

МАТЧІ, ХВИЛИНИ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВИЛУЧЕННЯ

Матчі: 14 – Рудюк, Стаднік, 13 – Борисевич, Цюцюра, Сондей, Барчук, 12 – Соловйов, Кузьмин, 11 – Француз, Писко, Аксьонов, Оринчак, Бучакчийський, 10 – Матушевський, 9 – Піцан, Тітаєвський, 7 – Дитко, 6 – Герич, Демків, 5 – Савошко, 1 – Радульський, 0 – Волошинович, Геник, Пархуць, Сердюк.

Хвилини: 1074 – Рудюк, 1043 – Борисевич, 1018 – Цюцюра, 990 – Француз, 966 – Соловйов, 929 – Сондей, 871 – Писко, 803 – Барчук, 765 – Піцан, 722 – Аксьонов, 679 – Матушевський, 652 – Оринчак, 638 – Тітаєвський, 566 – Стаднік, 495 – Герич, 451 – Демків, 369 – Савошко, 345 – Кузьмин, 291 – Бучакчийський, 55 – Радульський, 38 – Дитко, 0 – Волошинович, Геник, Пархуць, Сердюк.

Попередження (40): 7 – Барчук, 4 – Борисевич, Француз, 3 – Рудюк, Оринчак, 2 – Цюцюра, Сондей, Аксьонов, Матушевський, Тітаєвський, Демків, 1 – Соловйов, Писко, Піцан, Герич, Савошко, Кузьмин, Бучакчийський.

Вилучення (3): 1 – Тітаєвський, Бучакчийський, Демків.

Авторами забитих м’ячів у першій частині сезону стали семеро гравців “Прикарпаття”. Найкращий бомбардир Василь Цюцюра забив 4 голи, два з яких – з пенальті. Два голи забив Богдан Оринчак, по одному разу у воротах суперників відзначилися Сондей, Барчук, а також Стаднік, Демків і Тітаєвський, які відзначилися дебютними голами за “Прикарпаття” у VBET UA Першій.

Чотири гравці віддавали результативні передачі, а найкращим асисентом став Василь Цюцюра – 3 результативні передачі. По одному асисту – у Борисевича, Француза і Рудюка. За системою “гол+пас” – найкращим став капітан івано-франківської команди Василь Цюцюра (4 голи + 3 передачі).

БОМБАРДИРИ, АСИСТЕНТИ

Голи: 4 (2-пен.) – Цюцюра, 2 – Оринчак, 1 – Сондей, Стаднік, Демків, Тітаєвський, Барчук.

Гольові передачі: 3 – Цюцюра, 1 – Борисевич, Француз, Рудюк.

“Гол+пас”: 7 – Цюцюра, 2 – Оринчак, 1 – Сондей, Стаднік, Демків, Тітаєвський, Барчук, Борисевич, Француз, Рудюк.

Цікаво, що 5 голів івано-франківська команда забила у першому таймі, а після перерви – 6 м’ячів. Тоді як у власні ворота “зелено-жовті” пропустили: 13 голів у першому таймі і 9 – у другому. По три м’ячі “Прикарпаття” забило на початку гри (1-15 хв.) і в середині другого тайму (61-75 хв.), тоді як пропустило найбільше – 6 м’ячів до перерви (16-30 хв.).

P.S. Невдовзі з допомогою вболівальників визначимо найкращого гравця півріччя та оберемо кращий гол “Прикарпаття” у першій частині сезону 2022/23 років!