Чемпіонат області. Перша ліга: “UKD-BLAGO-VENTA” перемагає дублерів “Урагану” (+ ВІДЕО)

Футзал

У перенесеній грі 4-го туру чемпіонату області франківський “Ураган-КФВ” помірявся силами з одним з фаворитів “UKD-BLAGO-VENTA”.

На старті поєдинку юні “дракони” на рівних протистояли більш досвідченим опонентам. Втім, на 5-ій хвилині таки не встояли – Дриган відкрив лік голам у матчі. Далі “будівельники” лише нарощували оберти і забили ще тричі у першому таймі. Після відпочинку “дракони” показали більш змістовний футзал, раз за разом турбувавши голкіпера суперників. Та на жаль, останнє слово у матчі було за номінальними господарями – Легкий на останній хвилині матчу покарав “драконів” за помилку при розіграші п’ятого. У підсумку, 0:5 – “Ураган-КФВ” зазнає поразки від одного з лідерів чемпіонату.

“UKD-BLAGO-VENTA” Івано-Франківськ – “Ураган-КФВ” Івано-Франківськ – 5:0 (4:0)
Голи:
 Дриган (5, 11), Данів (7), Кушецький (7), Легкий (30)
UKD-BLAGO-VENTA“: Кучера (в) (Тригуб’як, 16) – Баланик, Данів, Кіндратів (к), Кушецький – Блонський, Турчанський, Красій, Дриган – Легкий, Москалик, Галян, Лаврук. Тренер: Роман Москалик.
Ураган-КФВ“: Савонік (в) – Скіцко (к), Дроздов, Кривко, Франчук – Приходько, Савич, Воронюк, Клімчук – Сіреджук. Тренери: Олександр Вонс, Іван Данилишин.

Відеоогляд матчу:

Завдяки цій перемозі “UKD-Blago-Venta”, як мінімум, до вечора очолив турнірні перегони обласного чемпіонату, випередивши “iFranko”.