“Говерла” вдруге поступилась в Черкасах

Київ-Баскет здобув другу свою перемогу в рамках баблу в Черкасах Суперліги Parimatch, здолавши вдруге в сезоні Прикарпаття-Говерлу 77:68.

Прикарпаття-Говерла дала бій фавориту, вигравши першу чверть. Далі кияни, здавалось, перехопили ініціативу, але вдалий відрізок в середині другої половини знову повернув Прикарпаття-Говерлі лідерство і перевагу +5 до великої перерви.

В третій чверті на ще один ривок Київ-Баскету у підопічних Євгена Мурзіна в підсумку відповіді не знайшлось. Кияни довели свою перевагу до двозначної і хоча Прикарпаття-Говерла намагалось повернути інтригу до матчу, але кияни довели матч до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Назар Кісільчук з 21 очком, але найкращим у переможців був Вадим Заплотинський, на рахунку якого дабл-дабл з 10 очок та 11 підбирань, до яких він додав 5 передач та рекордні для сезона в Суперлізі 6 блок-шотів.

У Прикарпаття-Говерли відзначимо Сергія Старцева з 19 очками (3/3 триочкових) та Іллю Чугунова з 18 очками (4/5 триочкових).

Київ-Баскет, вигравши другий матч черкаського баблу, повернувся на третю сходинку турнірної таблиці, маючи 10 перемог в 14 матчах. У Прикарпаття-Говерли 5 перемог в тих же 14 матчах і 6 сходинка турнірної таблиці.

Київ-Баскет завершить бабл матчем з Черкаськими Мавпами, а Прикарпаття-Говерла зустрінеться з Політехнікою-Галичиною. Обидві гри відбудуться завтра, 12 січня.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Прикарпаття-Говерла — Київ-Баскет 68:77 (18:17, 25:21, 15:25, 10:14) / статистика

Прикарпаття-Говерла: А. Тимофійчук 8, Ожегов 2, Чугунов 18 + 5 підбирань, Старцев 19, Лесик 4 + 6 підбирань – старт; Водолазький 7, Хрисостоміді 4, Лонюк 3, М. Тимофійчук 3.

Київ-Баскет: Заплотинський 10 + 11 підбирань + 5 передач + 6 блок-шотів, Кісільчук 21, Дубоненко 14 + 6 підбирань, Мусієнко 13 + 8 підбирань, Новіков 10 – старт; Юрченко 8, Кошеватський 1, Базилєв 0, Швець 0, Дюпін 0, Сергейко 0