Наталія Казюк: “Мені вдалося правильно налаштуватися і докласти максимум зусиль на останній третій стрибок”

Зимові

Своє ім’я в історію зимових Європейських юнацьких олімпійських фестивалів вписала сьогодні, здобувши бронзу у фристайлі, змагання з якого вперше проводилися на найпрестижнішому молодіжному мультиспортивному форумі континенту, українка Наталія Казюк.

Після завершення змагань щаслива володарка бронзової нагороди у біг-ейрі поділилася своїми враженнями з пресслужбою НОК України:

“Я дуже задоволена, що мені вдалося здобути нагороду! Якби у мене було більше підготовки та стрибків безпосередньо на сніг, то, гадаю, почувалася б впевненішою, а так трішки переживала. Спасибі за підтримку тренерам Юрію Вікторовичу Досову та Андрію Євгеновичу Лясоті, який зокрема так класно підбадьорював мене перед стартом.

У кваліфікації я стрибала з нижчого трампліна, ніж у фіналі, але я б не сказала, що це сильно вплинуло на мій виступ. Вважаю, що важливу роль відіграло те, що мені вдалося правильно налаштуватися і докласти максимум зусиль на останній третій стрибок, який фактично вирішував долю нагороди.

Я дуже вдячна Збройним силам України за те, що у мене є можливість представляти нашу країну на міжнародному рівні, тренерам, друзям і вболівальникам, за те, що вони у мене вірили й в мене все сьогодні вийшло. Звичайно, можна ще краще і я працюватиму для цього. Попереду у мене виступ у слоупстайлі, і я націлена тільки на перше місце!”

НОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *