Роман Григорчук не відгукнувся на пропозиції іноземних клубів

Футбол

Головний тренер аутсайдера чемпіонату України вирішив обрати чоловічу позицію. Попри низку запрошень іноземних команд, коуч не бажає залишати поточний клуб у складному становищі.

Наставник одеського Чорноморця Роман Григорчук вирішив залишитись тренувати український клуб. На рішення коуча повпливали два фактора.

Чітка позиція українського тренера

Григорчук цієї зими отримав запрошення від вдох іноземних клубів на пост головного тренера. У котракті фахівця з Чорноморцем передбачений пункт, який дозволяє Григорчуку залишити одеський клуб в будь-який момент. До того ж, жодні штрафи чи компенсації українському тренеру не загрожують.

Не дивлячись на такий розклад на свою користь, Григорчук вирішив відмовитись від іноземних запрошень. Фахівець не бажає залишатись Чорноморець у складній ситуації (команда йде на 15-му місці в УПЛ) та не хоче знову покидати Україну під час війни. Тому Григорчук продовжить роботу з одеситами.

Кар’єра Романа Григорчука

  • Український фахівець очолював низку іноземних клубів, такі як: Дінабург, Вентспілс (Латвія), Габала (Азербайджан), Астана (Казахстан), Шахтар (Білорусь). З ними ставав чемпіонами Латвії, Казахстану та Білорусі.
  • В Україні ж очолював тільки Металург Запоріжжя та Чорноморець. Найкращі роки Григорчука припали якраз на перший період роботи в одеському колективі. Також Григорчук міг очолити Динамо та Шахтар після вдалого періоду в Чорноморці.
  • Український тренер спочатку вивів “моряків” з Першої ліги України в УПЛ. Згодом Григорчуку з командою вдалось пробитись в груповий етап ЛЄ, де вони зайняли друге місце у квартеті (Динамо Загреб, ПСВ та Лудогорець). Чорноморець в 1/16 ЛЄ зустрівся з Ліоном, з яким спочатку зіграв внічию 0:0, та у матчі-відповіді мінімально поступився 1:0.
  • Зараз Григорчук знову повернувся у Чорноморець, аби добитись з командою колишніх висот.

Спорт24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *