В суботу у чемпіонаті Івано-Франківська відбулось ще два матчі

У суботу, 4 лютого, молоді «говерляни», які виступають під наставництвом Віктора Бугри, впевнено обіграли команду «Рефторс» з обласном центру Прикарпаття.

Вже після стартової 10-хвилинки «КФВ-Говерла-2» відірвалися у рахунку на +19 (29:15), а у наступних трьох чвертях зуміли втримати зароблену перевагу. У підсумку – перемога з рахунком 92:73.

Кращим у складі переможців став Богдан Гаврилов, на рахунку якого 26 очок. На три очки менше за товариша здобув Артем Музиченко (23). Відзначимо також вражаючий дабл-дабл Антона Литвинова – 15 очок та 17 підбирань.

«КФВ-ГОВЕРЛА-2» (Івано-Франківськ) – «REFTORS FRANKIVSK» (Івано-Франківськ) – 92:73 (29:15, 20:21, 27:23, 16:14)

4 лютого 2023 року. м. Івано-Франківськ. Арена: Католицький ліцей св. Василія Великого. Судді: К. Редюк, А. Юхимова, М.Лонюк.

«Говерла»: Гаврилов (26 + 5 підбирань + 6 передач), Музиченко (23 + 6 підбирань), Пунда (16 + 9 підбирань), Литвинов (15 + 17 підбирань + 3 блок-шоти), Муха (5 + 5 підбирань), Рижак (3), Данюк (3), Бєлявський (1), Топольник (0), Мик. Лонюк (0), Малиш (0), Орєхов (0).

«Рефторс»: Расевич (17 + 8 підбирань), Добош (15), Шабанов (12), Довгань (11), Овсяк (10), Топольник (5), Федорів (3).

У іншому матчі ігрового дня (2-й тур) «Фаворит Моторс» з Івано-Франківська обіграв команду з Болехова з рахунком 77:56.