У Коломиї визначили переможців традиційного турніру “Зустріч друзів на Стрітення”

15 лютого в спорткомплексі Довбуша у Коломиї відбувся традиційний турнір з футзалу серед ветеранів “Зустріч друзів на Стрітення”.

Змагання проходили у трьох вікових групах – 35+, 40+, 55+. Серед найстарших переможцями стали футболісти коломийського ВФК “Сільмаш”, які у фіналі обіграли “Каменяр” з Серафинців. “Бронзу” вибороли гравці “Корнича”.

В індивідуальних номінація кращими стали:
Воротар – Німченко Ярослав (“Каменяр” Серафинці)
Захисник – Стахів Ігор (“Сільмаш” Коломия)
Нападник – Андрусяк Богдан (“Корнич”)

Також організаторами було відзначено Юращука Василя (Матеївці), Червінського Мирослава (Турка), Грепиняка Миколу (Коломия).

Підсумкове становище турніру 55+:
1. ВФК “Сільмаш” Коломия
2. “Каменяр” Серафинці
3. ФК “Корнич”

4. ФК “Турка”
5. ФК “Отинія”

У категорії 40+ також перемогли гравці “ДОЗ” з Коломиї. Срібло вибороли “Друзі Кумана” з Коломиї, тоді як третіми фінішував ФК “Іллічінці”.

Воротар – Костюк Роман (“ДОЗ”)
Захисник – Тофан Василь (Іллінці)
Нападник – Веприк Олег (“Друзі Кумана”)

Також організаторами було відзначено ветерана Коломийського футболу, героя війни Демківа Андрія (“Лісний Хлібичин”).