Одесити у Франківську взяли реванш в “Політехніки”

Одеська БІПА здобула перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch, здолавши в Івано-Франківську львівську Політехніку-Галичину.

Львів’яни впевнено виграли першу половину: команда Ярослава Зубрицького пішла на велику перерву за максимальних в цьому матчі 19 очок переваги. Але БІПА надала потужну відповідь у третій чверті, в якій нокаутувала суперника з рахунком 34:9. Втримати такий удар львів’янам не вдалося. Одесити втримали перевагу в заключній чверті та виграли з рахунком 88:80.

Найефективнішим гравцем матчу став форвард БІПИ Владислав Унгурян, який завершив гру з 16 очками, 4 підбираннями, 3 передачами, перехопленням та блок-шотом в активі (РЕ 20). Найрезультативнішим став Олександр Шашков, у якого 22 очка в активі.

БІПА здобула 14 перемогу в 18 матчах чемпіонату та утримує друге місце в турнірній таблиці, а львів’яни зазнали 8 поразки за аналогічної кількості зіграних матчів.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

18 лютого

Політехніка-Галичина — БІПА 80:88 (31:15, 19:16, 9:34, 21:23)

Політехніка-Галичина: Ожегов 14, Горобченко 14 + 6 передач + 6 підбирань – 5 втрат, Бережний 13 + 12 підбирань + 6 передач, Станішевський 10, Кич 9 — старт, Тіщенко 9, Федчук 8 + 4 передачі, Крамар 3, Бартоломеєв 0

БІПА: Ткаченко 16 + 6 підбирань, Кабацюра 10, Кадигроб 8 + 6 підбирань + 4 передачі, Рябчук 6 + 9 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення, Кобець 2 — старт, Шашков 22 – 4 втрати, Унгурян 16 + 4 підбирання + 3 передачі, Николенко 6, Конєв 2