“Ведмеді” втретє в сезоні поступились львів’янам

Львівська Політехінка-Галичина здобула перемогу над Прикарпаттям-Говерлою 78:66 у Черкасах в перший день баблу чоловічої Суперліги.

Стартові 10-12 залишились за Говерлою, яка краще реалізовувала свої можливості, в першу чергу у фарбі, завдяки чому підопічні Євгена Мурзіна були попереду. Втім, коли Політехніка-Галичина наладила свою гру, вона швидко перехопила ініціативу і на велику перерву команди пішли при +10 для львів’ян. Головні герої команди Ярослава Зубрицького в цей момент – Владлен Бережний, який впевнено почувався як під своїм, так і під чужим щитом, а також Данило Кич, який за першу половину набрав 17 очок.

В третій чверті Політехніка-Галичина довела свою перевагу до 20 очок, реалізувавши за ці десять хвилин 6 триочкових, хоча до цього було 4 дальніх попадань. В останній чверті львів’яни  спокійно довели гру до перемогу.

Кращим у складі переможців став Владлен Бережний, який до 30 очок додав 9 підбирань та 3 передачі. РЕ 35. У Данила Кича в підсумку 22 очки.

Вигравши втретє в сезоні у Прикарпаття-Говерли, Політехніка-Галичина здобула 15 перемогу в чемпіонаті і впевнено займає п’яту позицію. Говерляни йдуть шостими з 9 перемогами.

Прикарпаття-Говерла завтра, 29 березня, зіграє проти Київ-Баскету, а Політехніка-Галичина зустрінеться з господарями баблу Черкаськими Мавпами.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Прикарпаття-Говерла — Політехніка-Галичина 66:78 (20:15, 15:30, 14:23, 17:10) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 1, Чугунов 12, Старцев 6 + 5 передач, Дроздов 0, Лесик 10 + 7 підбирань – старт; Водолазський 18, А. Тимофійчук 9 + 5 підбирань, Хрисостоміді 6, М. Тимофійчук 2, Лонюк 2

Політехніка-Галичина: Крамар 11, Федчук 0, Бережний 30 + 9 підбирань, Тіщенко 3 + 9 підбирань, Горобченко 7 + 5 підбирань + 7 передач – старт; Кич 22, Станішевський 3, Бартоломеєв 2, Ожегов 0, Путько 0