“Говерла” поступилась і у третій грі в Черкасах

Одеська БІПА здобула перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши в черкаському баблі Прикарпаття-Говерлу з рахунком 69:48.

Найконкурентнішою вийшла перша чверть, в наступних перевага одеситів ставала все переконливішою. Команда з Івано-Франківська протягом всього матчу мала проблеми в атаці, а в четвертій десятихвилинці дозволила супернику відірватися на рекордну дистанцію.

Як результат БІПА, яка ще в першій чверті втратила через видалення бігмена Євгена Ткаченка, цей матч довела до перемоги, пройшовши бабл у Черкасах без поразок. Говерла всі три матчі в Черкасах програла.

MVP гри став центровий БІПИ Андрій Агафонов, в активі якого 16 очок, 8 передач, 6 підбирань та 2 перехоплення (РЕ 30).

Суперліга. Регулярний чемпіона

Черкаси, ПС Будівельник

БІПА — Прикарпаття-Говерла 69:48 (19:17, 14:7, 13:12, 23:12)

БІПА: Агафонов 16 + 8 передач + 6 підбирань + 2 перехоплення, Рячбук 11 + 5 перехоплень + 4 передач + 4 підбирання – 4 втрати, Кадигроб 10, Кабацюра 6 + 9 підбирань + 3 передачі, Шашков 5 — стар, Унгурян 15 + 8 підбирань, Конєв 4, Ткаченко 2, Рудик 0, Устименко 0

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 12, Чугунов 5, Лесик 6 + 8 підбирань, Старцев 4 + 3 передачі – 4 втрати, А. Тимофійчук 0 — стар, Хрисостоміді 8 – 4 втрати, Дроздов 7, М. Тимофійчук 4, Водолазський 2, Лонюк 0