“Ураган” вибуває з Кубку України

Центральний матч 1/8 фіналу Vbet Кубка України пройшов на майданчику Манежу ІФФКФВ в Івано-Франківську. Саме тут путівку до Фналу восьми розіграли франківський “Ураган” та “ХІТ”.

Вже в дебюті матчу голкіперу господарів Савенку довелось вступати у гру після двох випадів Шеремети. Відповідь “драконів” була блискавичною – Шотурма з дальної відстані перевірив пильність Сухова. Далі нагоди біля воріт киян виникали раз за разом – Швед, Корсун, Микитюк знову програвали свою дуель голкіперу суперників. Таким чином, перший тайм завершився без голів – 0:0. Після відпочинку “ХІТ” свідомо віддав ініціативу господарям, що намагались будь-що відкрити лік голам у матчі. Та знову на заваді став Сухов, який рятував після ударів Михайла Грицини та Микитюка. Втім, на 32-ій хвилині “дракони” таки добилися свого. Микола Грицина реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером – 1:0. Окрилений успіхом “Ураган” помчав подвоювати перевагу, та не судилося. Мінімальна перемога за підсумками якої далі йде “ХІТ”.

“Ураган” Івано-Франківськ – “ХІТ” Київ – 1:0 (0:0)

Гол: Мик. Грицина (32)

“Ураган”: Савенко (в) – Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма – Микитюк (к), Абакшин, Моспан, Мих. Грицина – Мик. Грицина – Терентьєв, Дичук, Масевич – Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.

“ХІТ”: Сухов (в) – Журба (к), Шеремета, Чернявський, Жук – Школьний, Педяш, Поночовний, Літвінов, Ліфер, Завертаний, Подлюк, Сметаненко – Кравець (в). Головний тренер: Олег Лук’яненко.

Попередження: Абакшин (20), Фаренюк (39) – Сухов (12), Трубачов (27, на лаві для запасних)

Вилучення: Панчук (27, на лаві для запасних) – Лисенко (27, на лаві для запасних)

Перший матч: 1:3