Олег Матушевський – у символічній збірній 1-го туру другого етапу VBET UA Першої

Sport Arena називає символічну збірну першого весняного ігрового вікенду.

Приємно, що після виїзної нічиєї з “Гірником-Спорт” (1:1) до числа найкращих гравців 1-го туру другого етапу VBET UA Першої потрапив футболіст “Прикарпаття-ЗСУ” Олег Матушевський, який ударом головою зрівняв рахунок на 78-й хвилині матчу. Це дебютний гол і перше подібне визнання для центрального захисника івано-франківської команди!

Центральний захисник – Олег Матушевський (Прикарпаття)
Молодь Гірника-Спорт ще сама не знає, чого від себе чекати, що говорити про прикарпатців, які вперше після тривалої перерви грали з цим суперником і його не впізнали. Важким матч у Горішніх Плавнях був, зокрема, й для центрбека гостей Матушевського, який висувався назустріч суперникам, але не зміг завадити передгольовій передачі. Проте надалі Олег діяв надійніше, почав вигравати боротьбу в високих суперників. І наприкінці гри дуже здорово зіграв при подачі кутового від Соловйова, ударом головою направивши м’яча в ворота. Так він врятував гостей від поразки.