Андрій Хома і Дмитро Шинкаренко – у символічній збірній 3-го туру другого етапу VBET UA Першої

Футбол

Sport Arena називає символічну збірну третього весняного ігрового вікенду. Приємно, що після гостьової перемоги над  до числа найкращих гравців 3-го туру другого етапу VBET UA Першої потрапили одразу два футболісти “Прикарпаття-ЗСУ” – нападник Андрій Хома, який забив єдиний гол на 6-й хвилині матчу, та фланговий захисник Дмитро Шинкаренко. У поточному сезоні це перше подібне визнання для обох гравців івано-франківської команди!

Окрім цього, капітан “зелено-жовтих” Василь Цюцюра став найкращим атакувальним півзахисником у Групі вибування від Sport Arena. А до символічної збірної за версією сайту Footboom також вперше у сезоні увійшов автор переможного гола прикарпатців Андрій Хома.

Нападник – Андрій Хома (Прикарпаття)
Несподівано для сторонніх спостерігачів Хома замінив у стартовому складі досвідченого Барчука, який був напрочуд активним у матчі попереднього туру зі Скоруком, але тренерський штаб Прикарпаття абсолютно вгадав із цією рокіровкою. Андрій відразу ж включився в гру, здорово взаємодіяв із Цюцюрою та Попчуком, а також забив переможний м’яч у дебюті. Рейд зі зміщенням і прихованим ударом у кут приніс гостям перемогу в Полтаві.


Правий захисник – Дмитро Шинкаренко (Прикарпаття)
Івано-франківці в Полтаві змінили групу захисників і тактичну схему, й при новій побудові Шинкаренко отримав більше свободи дій на всій протяжності правої бровки. Дмитро активно долучався до атак, пробивав по воротах і діяв синхронно з Попчуком, забезпечуючи постійну підтримку Цюцюрі та іншим креативним гравцям команди гостей. Раніше Шинкаренко грав теж на Полтавщині, за іншу команду, цілком вірогідно, що приїзд в обласний центр був для нього принциповим протистоянням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *