Наші профі. ПФЛ: вікенд без перемог

Лише одну нічию на вихідних здобули команди прикарпатських профі у Професіональній футбольній лізі.

Перша ліга. Група “Чемпіонська”. 3 тур
“Карпати” (Львів) – “ЛНЗ” (Черкаси) – 1:1
Тарас Саків (
К) відіграв весь матч і на 81-й хвилині отримав попередження. Владислав Приймак (К) відіграв весь матч.

В центральному матчі групи “Чемпіонська” Першої ліги львівські “Карпати” та черкаський “ЛНЗ” поділили очки – 1:1. Обидва прикарпатські захисники господарів Тарас Саків та Владислав Приймак провели на полі всі 90 хвилин. “Карпатівці” залишились на четвертій сходинці змагань, здобувши 13 очок.

“Нива” (Тернопіль) – “Кремінь” (Кременчук) – 0:2
Віталій Жупанський
(Н) залишився на лаві для запасних.

Все ще без перемог навесні тернопільська “Нива”. “Нивівці” без участі Віталія Жупанського вдома поступились “Кременю” – 0:2. Поразка відкинула тернополян на останню сходинку групи “Чемпіонської”.

Перша ліга. Група “Вибування”. 3 тур
ФК “Чернігів-ШВСМ” (Чернігів) – “Діназ” (Вишгород)  2:1
Богдан Оринчак (
Д) відіграв весь матч.

Вишгородський “Діназ” доволі несподівано поступився в Чернігові – 1:2. Півзахисник Богдан Оринчак провів на полі весь матч. За підсумком туру “Діназ” перебуває на п’ятому місці групи “Вибування”.

Друга ліга. 13 тур
“Нива” (Вінниця) – “Васт” (Миколаїв) – 2:0
Дмитро Гуменяк (
В) вийшов у стартовому складі, на 52-ій хвилині отримав попередження і був замінений на 62-ій хвилині.

Миколаївський “Васт” продовжив серію без перемог у Другій лізі. У матчі 13-го туру миколаївці в гостях поступились вінницькій “Ниві” – 0:2. Дмитро Гуменяк у складі господарів був замінений у середині другого тайму. “Васт” після 13-го туру втратив одну позицію і зараз йде на восьмій сходинці змагань.