“Варатик” невдало розпочав весняну частину чемпіонату ААФУ

Агрон (Великогаївська ОТГ) – Варатик (Коломия) – 4:0 (1:0)

Голи: Червонецький, 36, Процик, 47, 61, Ковалик, 71

Агрон: Мазур©, Соколовський, Олексюк (Семенець, 74), Ковалик (Стриєшин, 71), Скакун, Кохман, Червонецький (Софінський, 67), Пришнівський (Капелян, 62), Луцик, Гром’як (Павлусь, 67), Процик (Гуль, 74). Запасний: Білик. Головний тренер: Орег Тимець.

Варатик: Гавадзюк (Зейкан, 90+1), Базюк, Стасюк (Вепрейчук, 75), Назарійчук, П.Іваничук©, Лаврук, Філіпчук, Бедзінський (Козоріз, 62), В.Іваничук, Ключко, Гаврилюк. Запасні: Яковенко, Кузенко, Дмитерко. Головний тренер: Орест Дмитерко.

14:00; 29.04.2023. Великі Гаї. Стадіон “Центральний”. Поле 4; +12С

Суддя: Файда Василь (Львів)

Попередження: Мазур, 43, Філіпчук, 43, Лаврук, 67

Провідний клуб Тернопільщини в весняній частині сезону дебютував лише з одним новачком: Олексюк вийшов у центрі захисту. А от Варатик виставив на матч новий граючий тренер: Дмитерко цей матч провів у запасі, Гавадзюк же провів майже всю гру в воротах.

Очікувано Агрон володів ігровою ініціативою, проте з першим голом затримався. Серед кількох яскравих багатоходівок варто відзначити перепасовку п’ятьох гравців. Вирішальний пас Процик виконав закиданням у дотик, а Червонецький вирвався на воротаря та чітко пробив повз нього в дальній кут ‒ 1:0 на 36-й хвилині. Для Тараса це другий гол у чемпіонаті.

Другий тайм господарі почали інтенсивно й уже невдовзі подвоїли свою перевагу. Олексюк дав довгу передачу на хід Процику, Назар першим дотиком прийняв, другим – пробив повз воротаря. Це вже 2:0. Невдовзі черговий лонгболл Олексюка загострив гру вже на лівому фланзі. Звідти виконав подачу Скакун, а Процик замкнув з близької відстані ‒ 3:0. Для Назара це четвертий гол у чемпіонаті.

А крапку в грі поставив ветеран Агрону Ковалик, який у цьому матчі починав у центрі захисту. Перед самою заміною Віктор головою замкнув кутовий Скакуна ‒ 4:0. Важлива перемога великогаївців, зважаючи на очне протистояння конкурентів у Стрию.

Герой матчу – Назар Процик (Агрон)

Двічі забив сам і виступив асистентом під перший гол у найбільш елегантний спосіб.