В Івано-Франківську визначили переможців волейбольної Дитячої ліги серед юнаків

Волейбол

В Муніципальному центрі дозвілля в Івано-Франківську пройшли матчі фінальних турнірів обласної Дитячої ліги серед юнаків.

З 5 по 6 травня на майданчику МЦД змагались команди 2006 р. н. і молодші. До фінального квартету пробились волейболісти Долинської ДЮСШ, Коломийської ДЮСШ, Вигодської ДЮСШ та ДЮСШ-2 з Івано-Франківська. За пдсумками дводенних баталій найкращими стали юні долиняни. Вихованці Вигодської ДЮСШ фінішували другими, тоді як коломияни замкнули трійку лідерів.

ДЮСШ-2 Івано-Франківськ – Віталій ПОДОБІНСЬКИЙ

У неділю, 7-го травня, на майданчику Муніципального центру дозвілля визначився чемпіон Дитячої ліги у віковій категорії 2009 р. н. та молодші. Переможцм змагань стали вихованці ДЮСШ-2 з Івано-Франківська. Срібні нагороди вибороли гравці ВК “Лімниця” (Перегінська ДЮСШ). Третю сходинку посіли волейболісти Верхнянського ліцею, тоді як ДЮСШ Тлумацької ОТГ фінішувала на четвертій позиції.