Дмитро Неволін: “Франківськ-Прикарпаття” є базовою командою збірних 3х3 цього літа”

Баскетбол Пряма мова ТОП

Команда Франківськ-Прикарпаття виграла жіночу Молодіжну лігу, яка завершилась на минулому тижні в Івано-Франківську.

Господарки змагань стали першими на домашньому майданчику, вигравши обидва матчі етапу, львівська команда КІВС-Скіф стала другою, а третє місце посіла команда СДЮСШОР №4 з Миколаєва.

Наставник команди-чемпіона Дмитро Неволін, який також є тренером жіночих збірних України U-21 та U-18 з баскетболу 3х3, прокоментував пресс-службі ФБУ успіх своїх підопічних.

“На Молодіжній лізі ми виступали фактично дублюючим складом нашої основної команди Франківськ-Прикарпаття, яка стала чемпіоном Жіночої ліги цього сезону.

Головним конкурентом вважалась львівська команда, яка грала фактично тим самим складом, який виступав в Жіночій лізі. Так і вийшло – з однієї сторони рахунок в нашому очному матчі 88:55, а з другої все в матчі могло скластись і по іншому, тому що просто не було. Ми десь зіграли краще, тому і перемогли.

Команду Миколаєва треба виділити окремо. Їм тільки повага за те, що вони приїхали. Це великий плюс, що вони в прифронтовому місті знаходять можливість тренуватись, і що вони змогли приїхати і зіграти. Ну і звичайно подяка ЗСУ, що вони дають нам можливість займатись своєю улюбленою справою.

Оскільки команда Франківськ-Прикарпаття є базової командою збірних 3х3 цього літа, то ми вже почали готуватись до літнього сезону, але паралельно в цей проміжок цим складом ми продовжували готуватись до Молодіжної ліги та Універсіади в форматі 5х5.

Тепер ми переключаємось до формату 3х3. Такі гравчині нашої команди, як Шепелюк, Бугайова, Шахватова є кандидатками до збірної України U-18, яка буде грати під моїм керівництвом. Вони були гравчинями збірної в минулому році і в цьому будуть мати шанс потрапити до збірної. Плюс гарно проявила в Молодіжній лізі Богдана Лапхан, яка є кандидаткою до збірної U-21. Всі ці гравчині перебувають в тонусі, в хорошій формі, відповідно ми підійшли в оптимальній формі до цих змагань, тому і виграли Молодіжну лігу“, – відмітив Дмитро Неволін.

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *