Стартує фінальний етап чоловічої Молодіжної ліги

Баскетбол

З 19 по 21 травня у Пущі-Водиці під Києвом відбудеться фінальний етап чоловічої Молодіжної ліги. Вісімка кращих команд за підсумком першого етапу у Фіналі восьми в плей-оф визначать єдиного переможця.

Перший етап без поразок завершили команди Прикарпаття-Говерла-КФВ (Івано-Франківск), Ніко-Баскет-СДЮСШОР-4  (Миколаїв) та Збірна Сумської області-БК СумДУ (Суми), які вважаються фаворитами змагань. Втім, кожна з решти команд також має свої козирі та розраховує на медалі змагань.

Відповідно до формату Молодіжної ліги цього сезону, вісім кращих команд за підсумком першого етапу з допомогою жеребкування були розподілені на чотири чвертьфінальні пари. В п’ятницю, 19 травня, вони визначать півфіналістів, у суботу відбудуться півфінали, а у неділю, 21 травня, пройде фінал та інші матчі за місця.

При цьому в півфіналах зіграють переможці пар:

ДЮСШ №12 (Запоріжжя)/Збірна м. Києва-МБАШ (Київ) – Збірна Сумської області-БК СумДУ (Суми)/ Кривбас (Кривий Ріг)
Прикарпаття-Говерла-КФВ (Івано-Франківськ)/КІВС-Політехніка (Львів) – Ніко-Баскет-СДЮСШОР-4 (Миколаїв)/БК Хмельницький

Додамо, що ігри проходитимуть без глядачів. У разі повітряної тривоги матч буде перервано, а всі його учасники повинні прослідувати у безпечне місце. Змагання проходять згідно наказів Мінмолодьспорту від 28.05.2022 р. № 1587 “Про деякі питання проведення всеукраїнських спортивних заходів в умовах воєнного стану”, “Додаткових заходів безпеки для організації та проведення на території Україні чемпіонатів, Кубків та всеукраїнських змагань серед дорослих та найближчих до них вікових груп в умовах воєнного стану”, розроблених Мінмолодьспортом, та Протоколу заходів з безпеки ФБУ.

Нагадаємо, це четвертий сезон Молодіжної ліги. Головне завдання змагань – допомога талановитій молоді в становленні. В першому сезоні чемпіонами стали команди КСЛІ-Київ-Баскет у чоловіків та Київ-2 у дівчат, чемпіоном в 2021 році стала команда Прометей-2. В минулому сезоні Молодіжна ліга не була завершена через початок повномаштабної війни з росією, а вже в цьому сезоні переможцем жіночої Молодіжної ліги стала команда Франківськ-Прикарпаття.

Розклад матчів Молодіжної ліги:

П’ятниця, 19 травня

1/4 фіналу

12:00 ДЮСШ №12 (Запоріжжя) – Збірна м. Києва-МБАШ (Київ)
14:30 Прикарпаття-Говерла-КФВ (Івано-Франківськ) – КІВС-Політехніка (Львів)
17:00 Збірна Сумської області-БК СумДУ (Суми) – Кривбас (Кривий Ріг)
19:30 Ніко-Баскет-СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – БК Хмельницький

Субота, 20 травня

10:00 Матч за 5-8 місця
12:30 Матч за 5-8 місця
15:00 Півфінал 1
17:30 Півфінал 2

Неділя, 21 травня

10:00 Матч за 7 місце
12:30 Матч за 5 місце
15:00 Матч за 3 місце
17:30 Фінал

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *