Представниці “Франківська” пробились на ЧЄ

Юніорська жіноча збірна України 3х3 зуміла впевнено пройти кваліфікацію на чемпіонат Європи U-17.

Напередодні українки у складі Олександри Тинщук, Таїсії Виповської, Еліни Синякової та Єлизавети Радловської в групі обіграли Туреччину 19:16 і завдали поразки Ізраїлю 10:8.

Вийшовши з першого місця з групи в чвертьфінал, там підопічні Ольги Алексейчик зустрілись зі Швейцарією. Впевнено почавши матч, українки після п’яти зіграних хвилин вели 12:2 і хоч у другій половині матчу швейцарки почали краще реалізовувати свої моменти, збірна України довела матч до перемоги – 21:10.

Найрезультативнішою в складі збірної України стала Еліна Синякова з 7 очками.

Нагадаємо, згідно регламенту, на чемпіонат Європи путівки отримають переможці чвертьфіналів, що означає, що ми побачимо збірну України на Євробаскеті 3х3. Він пройде 22-24 вересня у Греції.