Футболістам івано-франківського “Прикарпаття-ЗСУ” подарували бойовий прапор 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. Прапор бригади, яка вже 16-й місяць на передовій у Запорізьких степах боронить нашу землю від окупанта, перед матчем з “Епіцентром” капітану івано-франківців Василю Французу передав військовослужбовець бригади Мирон Дмитрик.
“Від бригади рідного краю для Команди рідного краю”, – сказав військовий, який також зробив і перший символічний удар по м’ячу у цьому поєдинку.
Дякуємо ЗСУ! Слава України! Героям слава! Разом переможемо!
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/dmytryk081.jpg)
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/dmytryk082.jpg)
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/dmytryk083.jpg)