Блоки для йоги – цеглини для будівництва відмінної фігури!

Інші

Не знаєте, що таке йога блоки і для чого вони потрібні? Давайте розбиратися. Блоки для йоги, іноді називають також кубиками, цеглинками або пропсами, є спеціальним знаряддям, яке використовуʼться у йозі. Ці блоки зазвичай виготовлені з такого матеріалу, як EVA-піна і мають прямокутну форму. Вони допомагають виконувати безліч асан і підтримувати тіло у формі.

Також для підтримки фізичної форми ефективно використовувати гантелі.  Тренування з гантелями сприяє зміцненню кісток і суглобів, а також покращує загальний стан здоров’я. Вигідно купити гантелі для фітнесу можна перейшовши за посиланням https://easyfit.com.ua/ru/katalog-tovarov/ru-fitnes/ganteli-dlya-fitnesa і оформивши свою покупку всього в кілька кліків.

Що таке йогаблоки і для чого їх використовують?

Основне призначення блоків для йоги – надати додаткову підтримку і стабільність під час виконання асан (йогічних поз). Ось для чого потрібно використовувати йога блоки:

 1. Спрощення практики: пропси роблять асани простішими і доступнішими, особливо для початківців.
 2. Підтримка і стабільність: Вони можуть використовуватися, для забезпечення додаткової опори для рук або ніг, допомагаючи підтримувати позу без перенапруження м’язів.
 3. Глибока розтяжка: цеглинки дають змогу контролювати глибину розтягування в певних асанах, що може бути корисним під час роботи над гнучкістю і зміцненням м’язів усього тіла.
 4. Релаксація: Іноді блоки використовують для комфортного виконання деяких асан, що може допомогти в релаксації та боротьбі з напругою.

Практична користь від блоків для йоги неоціненна при регулярних заняттях йогою.  Важливо відзначити, що використання йога блоків має бути адаптоване до ваших потреб і рівня досвіду.

Користь блоків для йоги: міф чи реальність?

Використання йога блоків має як плюси, так і мінуси, і вони можуть бути дуже корисними в практиці, якщо застосовуються правильно. Давайте розглянемо плюси використання йога блоків:

 1. Поліпшення поз і вирівнювання: Блоки можуть допомогти поліпшити техніку виконання поз, роблячи їх доступними для тих, хто має обмежену гнучкість і силу. 
 2. Підтримка і стабільність: Блоки забезпечують додаткову опору і стабільність, що особливо корисно під час асан на рівновагу або тих, що вимагають певної глибини.
 3. Різноманітність у практиці: Вони дають змогу змінювати глибину й інтенсивність розтягування в різних асанах, збагачуючи вашу практику.

Відповідаючи на запитання як вибрати блоки для йоги, тренери часто озвучують їхні недоліки. Розглянемо їх:

 • Залежність від блоків: Якщо ви надмірно покладаєтеся на них, це може заважати розвитку вашої власної сили, гнучкості та рівноваги.
 • Не завжди необхідні: Їхнє використання має бути цілеспрямованим і залежить від ваших індивідуальних потреб.

Загалом, блоки для йоги – це корисний інструмент, який може збагатити вашу практику і допомогти розвивати гнучкість, силу і витривалість.

Як правильно підібрати для себе йога блоки?

Вибір відповідних кубиків залежить від вашого рівня досвіду, фізичних здібностей і цілей у практиці йоги. Ось деякі рекомендації щодо правильного вибору пропсів:

 1. Матеріал блоків: Блоки з піни легкі і доступні за ціною, але менш міцні. Дерев’яні блоки міцніші, але важчі, а блоки з корку мають природне і антиковзаюче покриття. Вибір залежить від ваших уподобань.
 2. Розмір (ширина, довжина, товщина) блоків: Найпоширеніші розміри – стандартні (близько 25 x 15,5 x 7,5 см) і великі (близько 30,5 x 20,3 x 10,2 см). Вибір залежить від вашої антропометрії та комфортності використання. Ви можете зібрати свій комплект блоків різного розміру. 
 3. Рівень жорсткості: Залежно від матеріалу, блоки можуть бути більш або менш жорсткими. 
 4. Колір і стиль: кубики можуть бути доступні в різних кольорах і стилях. 

Зверніться до свого інструктора з йоги, щоб визначити, які йога блоки підходять саме вам. Він дасть вам додаткові поради та рекомендації щодо вибору йога блоків. Можливо вам буде зручно мати набір різних блоків для йоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *