Наші профі. Закордон: дебютні голи на Кіпрі та Туреччині

Ігор Худоб’як та Христина Перевізник забили дебютні м’ячі за свої нові клуби на Кіпрі та Туреччині, Катерина Боклач вдруге поспіль провела повний матч за французький “Марсель” і невдачі наших в Угорщині та Молдові – про це і не тільки в огляді “Наші профі. Закордон”.

Чемпіонат Угорщини. 8 тур
ФК “Дебрецен” – “Уйпешт” (Будапешт) – 1:2
Олександр Романчук (
Д) відіграв весь матч.

Поразкою завершився “матч за шість очок” для “Дебрецена” – на вихідних команда Олександра Романчука поступилась “Уйпешту” (1:2). Наш земляк вже традиційно провів на полі весь матч. Поразка відкинула “локі” на шосту сходинку угорського чемпіонату.

Жінки. Чемпіонат Туреччини. 5 тур
“Аташехір Беледієспор” (Стамбул) – “Фатіх Карагюмрюк” (Стамбул) – 1:4
Христина Перевізник (
ФК) відіграла весь матч і на 12-й та 68-ій хвилинах відзначилась голами.

Дебютний дубль у складі “Фатіха Карагюмрюка” провела нападниця Христина Перевізник, яка двічі відзначилась у воротах “Аташехіра” та допомогла своїй команді перемогти – 4:1. Гостьові три очки допомогли “Фатіху” піднятись на шосту позицію турнірної таблиці.

Жінки. Чемпіонат Молдови. 3 тур
ФК “Кишинів” – “Агаріста” (Аненій-Ной) – 1:3
Діана Миньо (
ФКК) відіграла весь матч. Богдана Миньо (ФКК) вийшла у стартовому складі і на 15-ій хвилині була замінена.

Першої поразки в жіночому чемпіонаті Молдови зазнав ФК “Кишинів” сестер Миньо, який вдома поступився “Агарісті” – 1:3. Діана відіграла повний матч, тоді як Богдана вийшла зі старту і була замінена в середині першого тайму. За підсумком трьох турів “Кишинів” посідає третю позицію чемпіонату Молдови.

Чемпіонат Кіпру. Дивізіон В. 3 тур
“Ксілотімбу 2006” – “Акрітас Хлоракас” (Хлоракас) – 1:1
Ігор Худоб’як (
Д) відіграв весь матч і на 36-ій хвилині відзначився голом.

Наддосвідчений Ігор Худоб’як відкрив лік голам за “Ксілотімбу 2006”, забивши перший м’яч у матчі проти “Акрітаса”. Втім, перемогти Худіку і Ко не вдалось – нічия 1:1. Мирова відкинула “Ксілотімбу” на сьому сходинку Дивізіону В.

Огляд 3-го туру Дивізіону В (гол Худоб’яка з 2:03):

Жінки. Чемпіонат Франції. Дивізіон 2. 2 тур
“Олімпік Марсель” – “Метц” – 1:1
Катерина Боклач (
М) відіграла весь матч.

Вдруге поспіль у старті французького “Марселя” з’явилась голкіперка Катерина Боклач, а її команда поділила очки з “Метцом” – 1:1. “Марсель” після двох турів ділить другу-п’яту позиції разом з “Страсбургом”, “Нантом” та “Ле-Маном”.

Жінки. Чемпіонат Польщі. І ліга. 6 тур
“Гідротрак” (Радом) – “Тройка Сташкувка” (Єльна) – 3:3
Марина Погрібняк (
Г) вийшла у стартовому складі, на 6-ій хвилині відзначилась голом і була замінена в середині другого тайму.

Результативними видались вихідні і для Марини Погрібняк. У матчі “Гідротрака” та “Тройки” наша землячка вже на 6-ій хвилині відкрила лік голам, втім, клуб з Радома не зміг перемогти – 3:3. “Гідротрак” наразі є середняком І ліги, перебуваючи на восьмій позиції турнірної таблиці.

Чемпіонат Угорщини. Дивізіон ІІІ, група “Північно-Східна”. 9 тур
ФК “Дебрецен ІІ” – ФК “Хатван” – 4:0
Ернест Романчук (
Д) відіграв весь матч.

Чергову перемогу в третьому угорському дивізіоні святкував дубль “Дебрецена”. На вихідних “локі” за участю Ернеста Романчука розгромили “Хатван” – 4:0. За пісдумком туру “Дебрецен ІІ” ділить четверту-п’яту позиції разом із земляками з “Дебрецена ЕАК” – в обох колективів по 17 набраних очок.