Франківки вдома двічі поступились киянкам

В центральному матчі дня Франківськ-Прикарпаття вдома зустрічався з “Київ-Баскетом”.

У першій чверті гості вирвалися уперед – 19:15, втім, у другій 10-хвилинці підопічні Юрія Процюка провели рівний період (20:20), і підібралися до суперниць до чотирьох очок.

Ключовою стала третя чверть, яку Київ-Баскет виграв – 27:9. Отримавши 22 очки переваги перед останньою чвертю, столичні баскетболістки довів матч до перемоги.

Хоча на останніх хвилинах зустрічі “франківчанки” організували камбек, але на більше не вистачило часу. У підсумку – перша гра завершилася на користь підопічних Олени Федченко.

Найрезультативнішою у складі “Франківська” Ольга Алексейчик – 23 очок, до яких вона додала 6 підбирань та 6 передач. На рахунку Оксани Моллової – 14 очок та 8 підбирань.

У складі “КБ” найкращою стала Юлія Гутевич з 19 очками, а Анна Сугак оформила дабл-дабл з 18 очками та 11 підбираннями.

“ФРАНКІВСЬК-ПРИКАРПАТТЯ” – “КИЇВ-БАСКЕТ” – 66:77 (15:19, 20:20, 9:27, 22:11)

18 листопада 2023. м. Івано-Франківськ. Арена: ФОЦ. Судді: Щербак, Антонюк, Недоступ. Делегат ФБУ: Михайленко.

“Франківськ”: Алексейчик (23 + 6 підбирань + 6 передач = 28 ЕФФ), Моллова (14 + 8 підбирань), Бугайова (8 ), Велш-Колман (6), Лапхан (5), Кононунченко (4), Гавічіані (4), Панчук (2), Шепелюк (0).

“Київ-Баскет”: Гутевич (19), Сугак (18 + 11 підбирань), Ляшко (17 + 7 підбирань + 5 перехоплення), Горобець (15 + 9 підбирань + 4 перехоплення), Ольховик (5 + 5 передач + 3 перехоплення), Семенчук (3), Березова (0).

Столичний Київ-Баскет завдав чинним чемпіонам Франківську-Прикарпаттю другої поразки за добу 74:59 і затвердились в статусі одноосібного лідера чемпіонату.

Підопічні Олени Федченко виграли три з чотирьох чвертей і здобули комфортну перемогу з різницею у 15 очок.

Найрезультативнішою гравчинею матчу стала Анжеліка Ляшко з 31 очком, у Віти Горобець 21 очко, 9 підбирань і 5 асистів, а Анна Сугак оформила дабл-дабл з 15 очок та 10 підбирань.

У Франківська-Прикарпаття кращою стала Оксана Моллова з 23 очками та 14 підбираннями.

Франківск-Прикарпаття – Київ-Баскет 59:74 (21:27, 15:14, 12:16, 11:17) / статистика