У Франківську відбулися “Різдвяні баскетбольні естафети-2023”

Баскетбол

У масових змаганнях в Івано-Франківську прийняли участь 120 учасників з 14-ти команд юнаків та дівчат 2012-2016 р.н.

Тренерка обласної дитячо-юнацької спортивної школи Аїда Євтушенко розповіла, що 2023-й рік був насичений змаганнями та хорошими змаганнями, тому підсумували його святковими естафетами, щоб діти отримали гарний настрій та солодкі подарунки.

«Обов’язково потрібно проводити не тільки ігри в баскетбол, а й естафети. Адже діям вкрай необхідні зараз позитивні емоції. І такі змагання треба проводити не тільки на Різдво, а загалом по декілька разів на рік. Саме тут проявляють найкраще технічні навички юних баскетболістів та баскетболісток», – наголосила Аїда Євтушенко.

В якості суддів, які допомагали розібратись учасникам з конкурсною програмою були дівчата БК “Франківськ – Прикарпаття” Анастасія Шепелюк, Ірина Бугайова, Єлизавета Радловська, Анжеліка Костів, Даліла та Домініка Мурзові, Уляна Космач

⛹️За підсумками естафет перше місце серед хлопців виборола команда «Говерла-5» (тренер Денис Кошовець), друге місце – «Говерла-2» (тренер – Юрій Добош), третє місце – «Говерла-2» (тренер – Володимир Семенко).

Наступні два місця завоювали команди місцевої ДЮСШ-2, що тренуються під керівництвом тренерів Віталія Редюка та Наталії Свірідової. Ще дві команди – Говерла-2 (тренер Анастасія Кошовець) та ОДЮСШ (тренер Аїда Євтушенко) також не залишилися без солодких подарунків.

У змаганнях дівчат першість здобула команда ДЮСШ-2 – вихованці Віталія Редюка. Друге та третє місця вибороли, відповідно, команда ОДЮСШ (трен. Аїда Євтушенко) та ДЮСШ-2 (трен. Ірина Гогунська). Наступні три місці – також за дівчими командами ДЮСШ-2.

Справжнє баскетбольне свято для дітей організували федерація баскетболу Івано-Франківської області (президент Юрій Процюк) за сприяння міського голови м.Івано-Франківська Руслана Марцинківа, управління спорту та молодіжної політики ОДА (начальник правління Орест Оклієвич) та Баскетбольного клубу «Франківськ-Прикарпаття» (почесний президент Вікторія Сусаніна).

Всі діти, тренери, судді отримали солодкі подарунки та грамоти, переможці були нагородженні призами та Кубками.

Надалі, кажуть у керівництві федерації баскетболу області, прагнутимуть залучити якомога більше вікових категорій. Адже такі заходи позитивно впливають на розвиток дітей.

«Ми намагатимемось охопити змагання по всіх вікових групах. На наймолодших чекає турнір, організований Федерацією баскетболу України, під назвою «Фестиваль міні-баскетболу» для дітей 2013-2014 р.н. Тому наша головна мета – охопити всі вікові групи дитячі, щоб для старших проходити змагання з баскетболу, для молодших – змагання з міні-баскетболу та естафети для наймолодших», – зазначив очільник обласної федерації баскетболу Юрій Процюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *