Головний тренер БК “Франківськ-Прикарпаття” Юрій Процюк поділився очікуваннями від найближчих матчів в столиці у рамках Жіночої Суперліги (10-11 лютого проти “Київ-Баскету”), а також планах команди на Вищу лігу:
![](https://sport.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/Bez-imenifffffffffffffff.jpg)
Головний тренер БК “Франківськ-Прикарпаття” Юрій Процюк поділився очікуваннями від найближчих матчів в столиці у рамках Жіночої Суперліги (10-11 лютого проти “Київ-Баскету”), а також планах команди на Вищу лігу: