Чемпіонат області. 12 тур: в двобою лідерів сильніший “Пробій” (+ ВІДЕО)

11-го лютого відбулись матчі 12-го туру Чемпіонату області.

Розпочалось все із своєрідного “розігріву” – на майданчику Манежу КФВ зійшлись “Рибак-АСК” та “Фурнітура-Експрес 24”. Вже до середини першого тайму “рибаки” приголомшили своїх суперників – постарались Горбатий та Петросюк, які оформили по дублю. Далі команда Івана Скіцка вела гру у переможному руслі і в підсумку здобула суперважливі три очки – 6:2.

Чемпіонат області. 12 тур
11.02.2024 (неділя)

“Рибак-АСК” Ямниця – “Фурнітура-Експрес 24” Коломия – 6:2 (5:1)
Ю. Горбатий (1, 7), Петросюк (5, 7), Феліпович (15), Мордас (22) – Крамар (9), Блащук (21)

Головний двобій ігрового дня відбувся опісля, коли на майданчику зійшлись дублери “Урагану” та “Пробій”. Першими відзначились “дракони” зусиллями Воронюка. Втім, ще до перерви “пробійці” перевернули все з ніг на голову – забивали Іванишин та Ємельянов. Після відпочинку супердосвідчений Білик оформив дубль і команда Тараса Панчука здобула перемогу в головному матчі вихідних – 4:2!

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “Пробій” Городенка – 2:4 (1:2)
Воронюк (2), Запорожан (27) – Іванишин (9), Ємельянов (12), Білик (19, 26)

Перша недільна гра на паркеті СК Королівка не могла похизуватись інтригою, адже “Вовки” доволі впевнено здолали франівську “Галію” і продовжують боротьбу за нагороди сезону.

“Вовки” Коломия – “Галія” Івано-Франківськ – 3:1
Нападюк (3), Габрух (8), Липчук (20) – Красій (26)

У матчі “Варатика” та “Руху-Контиліум Груп” головною дійовою особою став універсал “рухівців” Сергій Димидюк. Ще б пак, адже футзалісту вдалось оформити пента-трик (!) та допомогти своїй команді перемогти з рахунком 5:2. Втім, скоріш за все, підсумок цієї гри буде розглянутий на засіданні КДК ІФАФ, оскільки до заявки однієї з команд на гру увійшов дискваліфікований гравець.

“Варатик” Коломия – “Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – 2:5
Ключко, Гришук – Димидюк (пента-трик)

“Пробій” збільшив перевагу над найближчими переслідувачами до семи очок – зараз в активі команди 28 залікових пунктів. Дублери “Урагану” йдуть другими, тоді як “Вовки” піднялись на третю сходинку, потіснивши звідти земляків з “Фурнітури-Експрес 24”.