На березень заплановано проведення традиційного турніру з футболу “Кубок Підгір’я”

Футбол

Івано-Франківська обласна асоціація футболу запрошує аматорські футбольні клуби (команди) України та області на 28-й за ліком традиційний турнір з футболу “Кубок Підгір’я”. Умови проведення турніру та порядок визначення переможців будуть затверджені на спільному засіданні Комітету з проведення змагань “ІФАФ” та представників команд.

Головна мета турніру “Кубок Підгір’я” – підготовка футбольних клубів (команд) до змагань з футболу в 2024 році, популяризація футболу в області та Україні, підготовка арбітрів та асистентів арбітра з футболу до змагань у 2024 році.

Турнір планується проводити в період з 16 по 26 березня 2024 року. Матчі турніру відбудуться на стадіонах м. Івано-Франківська, зокрема: “Хет-Трик Арена” (вул. Чорновола, 128) та спортивного комлексу НФК “Ураган” (вул. Пасічна, 55). Нарада з представниками команд відбудеться 15 березня 2024 року о 12-й годині в офісі обласної асоціації футболу (вул. Чорновола, 80). Розмір заявочного внеску – 6 000,00 грн.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна асоціація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів “ІФАФ”. Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Більш детальну інформацію можна знайти в Регламенті турніру, який знаходиться за посиланням.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *