Чемпіонат області. 13 тур: несподівана нічия в Городенці (+ ВІДЕО)

Суботні матчі 13-го туру подарували шанувальникам футзалу одну несподіванку.

Рзпочалась суботня програма 13-го туру двома матчами на майданчику Муніципального ФОЦ. Першими на паркет вийшли “Рух-Контиліум Груп” та “Рибак-АСК”. У першому таймі точилась рівна боротьба, а підопічні Івана Скіцка зуміли піти на перерву лідерами завдяки влучним ударам Остафійчука та Феліповича. Втім, після перерви гості розвинули успіх і святкували розгромну перемогу – 5:1.

“Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – “Рибак-АСК” Ямниця – 1:5 (1:2)
Вітрів (9) – Остафійчук (2), Феліпович (7, 25), Турчанський (21), Петросюк (22)

А от у другому матчі інтриги не було – “Галія” дуже впевнено обіграла “Варатик” (7:2) та перервала свою програшну серію в турнірі. Найбільше до перемоги “галійців” долучився Третяк, в активі якого хет-трик, а також Блонський, що оформив дубль.

“Галія” Івано-Франківськ – “Варатик” Коломия – 7:2 (5:0)
Красій (5), Третяк (5, 7, 22), В. Блонський (11, 23), Р. Горбатий (15) – Харабарук (29), Флейчук (30)

Завершувалась ігрова програма в Городенці, де в центральній грі зійшлись “Пробій” та “Вовки”. Господарі ще в першому таймі завдяки дублю Кордоби повели у рахунку – 2:0. Втім, після відпочинку коломияни зуміли не лише відігратись, а й за 3 секунди до фінальної сирени зрівняли рахунок. У підсумку, команди розписали результативну нічию – 2:2.

“Пробій” Городенка – “Вовки” Коломия – 2:2 (2:0)
Кордоба (3, 15) – Липчук (27), Нападюк (30)

У турнірній таблиці лише одна зміна – “Рибак-АСК” піднявся на третю позицію, потіснивши звідти коломийську “Фурнітуру-Експрес 24”.