“Прикарпаття-Говерла” здобула вольову перемогу над “Політехнікою-Галичиною”

Прикарпаття-Говерла здобула домашню перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши Політехніку-Галичину з рахунком 70:61.

Це була гра, яку можна розділити на чотири частини, по дві з яких виграли кожна з команд. Останній відтинок залишився саме за господарями, які, вигравши четверту чверть 20:7, здобули важливу перемогу.

Політехніка-Галичина розпочинала четверту чверть за 6 очок переваги, але втримати її не змогла. Говерла виграла підбирання та мала кращі кидкові показники. Головною проблемою для команди Євгена Мурзіна в цьому матчі стали втрати, яких господарі зробили на 8 більше за суперника.

Найефективнішим гравцем матчу у переможців став розігруючий Павло Горобченко, у якого 11 очок, 9 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення (РЕ 21). У львів’ян варто відзначити дабл-дабл Ярослава Карпюка, у якого 13 очок та 13 підбирань в активі (РЕ 21).

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Політехніка-Галичина — Прикарпаття-Говерла 61:70 (20:23, 11:16, 23:11, 7:20)

Політехніка: Карпюк 13 + 14 підбирань + 2 перехоплення, Сафонов 13 + 5 перехоплень + 5 передач – 4 втрати, Ходов 9, Смітюх 5, Федчук 3 — старт, Бартоломеєв 12 + 6 підбирань, Качанов 4, Бачурін 2

Говерла: Лесик 12 + 10 підбирань, Горобченко 11 + 9 підбирань + 4 передачі, Старчев 10, Чугунов 10, Аврахов 3 + 4 перехоплення — старт, Кадигроб 15 + 5 підбиарнь, Жулавський 7, А. Тимофійчук 2, Лонюк 0, Кабацюра 0 + 10 підбирань – 4 втрати