“Ведмеді” вдруге перемогли на домашньому баблі

Баскетбол

Прикарпаття-Говерла виграла другий матч поспіль в рамках домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, обігравши БІПУ 82:69.

Після рівної першої половини Прикарпаття-Говерла почала третю чверть з ривка 12:0. Взагалі БІПА за перші 7 хвилин третьої десятихвилинки не забила забила жодного м’яча з гри і як результат Прикарпаття-Говерла отримала перевагу +18. Далі одесити зуміли відповісти своєю серією 10:0, трішки скоротили відставання, але загалом господарі впевнено утримували суперника на комфортній для себе дистанції.

У господарів Сергій Старцев набрав 18 очок, зробив 5 підбирань і 7 передач, Ілля Чугунов відзначився 19 очками, а Степан Лесик – 17. У БІПИ найрезультативнішим з 18 очками став Олександр Шашков, а Євген Ткаченко оформив дабл-дабл з 16 очками та 10 підбираннями.

Програвши, БІПА втратила навіть теоретичні шанси зіграти цього сезону в плей-оф, тоді як Прикарпаття-Говерла закріпилась на п’ятій сходинці, маючи перевагу над Черкаськими Мавпами у дві перемоги.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Прикарпаття-Говерла — БІПА 82:69 (21:18, 18:20, 27:15, 16:16) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 4, Чугунов 19 + 5 підбирань, Старцев 18 + 5 підбирань + 7 передач, Лесик 17 + 5 підбирань, Горобченко 5 + 7 передач – старт; Кадигроб 6, Кабацюра 6, Лонюк 5, Жулавський 2, А.Тимофійчук 0

БІПА: Шашков 18 – 5 втрат, Вітлі 6 + 6 передач, Рудик 5, Ткаченко 16 + 10 підбирань, Льюїс 11 + 7 підбирань – 6 втрат; Соловей 11, Баранов 2, Рябчук 0, Рикунов 0, Нєамцу 0